Podobne strony

 • Bukacki

  Kamieniarstwo
  Przedsiębiorstwo sprzedaje materiały eksploatacyjne obróbki kamienia naturalnego, środki konserwujące oraz chemię budowlaną. Na stronie dane kontaktowe, informacja o własnościach użytkowych asortymentu oraz jego zastosowaniach.
 • Halat

  Kamieniarstwo
  Zakład obróbki kamienia naturalnego i ozdobnego, liternictwa nagrobkowego. Na stronie informacje o świadczonych usługach oraz dane kontaktowe.
 • H.G.Braune-Katalogi

  Imprezy budowlane
  Wydawca oraz autor profesjonalnych katalogów branżowych w wersji tradycyjnej oraz multimedialnej i na dyskietkach. Firma prezentuje katalogi na uznanych wystawach specjalizujących się w kamieniarstwie, wyposażeniu ogrodów i ceramice.
 • Miro-Les Foyers

  Technika grzewcza
  Hurtownia zajmuje się sprzedażą wkładów grzewczych żeliwnych, piecy wolnostojących oraz wykonawstwem obudów do wkładów żeliwnych na drewno. W ofercie firmy obudowy rustykalne, nowoczesne, klasyczne z piaskowca, marmuru i cegły. Także kominki wolnostojące i piece.
 • Usługi pogrzebowe i kamieniarstwo Hera

  Kamieniarstwo
  Firma HERA specjalizuje się w szeroko pojętych usługach kamieniarskich. Oferta obejmuje między innymi: zakład pogrzebowy, nagrobki z kamienia naturalnego i lastrico, metaloplastykę, kamieniarstwo budowlane. Ofertę uzupełnia: Kwiaciarnia Nerina.


:: Granity Kisiel- nagrobki, hurtownia płyt, Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: www.granitykisiel.pl

Ulica: Tczewska 25

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 83-032
NIP: 5931879379

Telefon: 662 892 318
Opis:

Granity Kisiel to zakład kamieniarski oraz hurtownia płyt granitowych. Nasze nagrobki to najwyższa jakość i wytrzymałość wyrobu. Zakład mieście się w miejscowości Kolnik, 25 kilometrów od Gdańska.