Podobne strony

 • Korean Air Tour

  Biura podróży
  Biuro Podróży Korean Air Tour zaprasza na wycieczki do krajów azjatyckich.
 • Buddyzm Diamentowej Drogi - Karma Kagyu

  Buddyzm
  Oficjalna strona Związku Buddyjskiego Karma Kagyu, który zrzesza ośrodki buddyjskie złożone w Polsce przez lamę Olego Nydahla. Ośrodki te są pod duchową opieką XVII Karmapy, Thaje Dordże, głowy szkoły Karma Kagyu - jednej z czterech głównych tradycji buddyzmu tybetańskiego. Na stronie: sylwetki nauczycieli, pełne wydania internetowe "Diamentowej Drogi" (kwartalnika buddyjskiego), medytacje, recenzje i fragmenty książek, dane kontaktowe ośrodków w Polsce i aktualne wydarzenia.
 • Krzysztof Łoziński

  Polska
  Jest zawodowym kierowcą ciężarówek, który w konkursie zorganizowanym przez Amnesty International i Fundację Batorego otrzymał nagrodę za opublikowane w "Gazecie Wyborczej" artykuły o łamaniu praw człowieka w Chinach. Tutaj zapoznasz się z jego artykułami.
 • Darex

  RTV, video
  Firma importowo - eksportowa. Sprzedaż sprzętu RTV i AGD - skrócona oferta na stronie, prowadzi hotel w Ustroniu oraz zajmuje się dystrybutorami do wody.
 • Infelmark

  Sprzęt medyczny
  Przedstawiamy Państwu nową metodę zastosowania tradycyjnej chińskiej akupunktury, poprzez zastąpienie wkłuwania tradycyjnych igieł przepływem impulsu elektrycznego przez skórę i punkt akupunkturowy.


:: Import z Chin, transport z Chin, odprawy celne z Chin ::

Nasza ocena:
Adres: www.importchiny.pl

Ulica: Zajączkowska

Miasto: Oława
Kod: 51-180
NIP:

Telefon: 71 719 78 68
Opis:

Oferujemy kompleksową pomoc w imporcie z Chin, w transporcie z Chin. Organizujemy wizytacje fabryk w Chinach. Zlecamy odprawy celne i transporty drogowe na terenie Chin. Wysyłamy kontenery z Chin, także ładunki drobnicowe z Chin. Transport lotniczy też nie jest problemem dla nas. Mamy 8 letnie doświadczenie w imporcie z Chin, zapraszamy do współpracy.