Podobne strony

 • S.C. Budowlano-Instalacyjna "SANBLEX"

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Spółka buduje "pod klucz" wszystkie sieci kanalizacyjne, klimatyzacyjne, sanitarne i cieplne. Trójjęzyczne www podaje adres i ofertę.
 • Agro-Sur

  Budownictwo przemysłowe
  Zakład produkuje i montuje cieplarnie, szklarnie, klimatyzernie, konstrukcje szkieletowe i zautomatyzowane namioty foliowe. Remontują także stare obiekty.
 • Portal dla producentów owoców, warzyw i kwiatów

  Ekonomia
  Specjalistyczny portal dla producentów z branży ogrodniczej. Informacje o uprawie drzew owocowych, roślin jagodowych, warzyw polowych, roślin ozdobnych; materiały o szkółkarstwie, uprawach pod osłonami, ochronie roślin, nawożeniu i technice dla ogrodnictwa.
 • Tunele ogrodnicze i ogrodowe

  Firmy wg branży
  Foliak to firma zajmują się sprzedażą solidnie skonstruowanych tuneli foliowych. Długoletnie doświadczenie w branży pozwala firmie oferować tunele foliowe wyselekcjonowanych polskich producentów. W Foliak możesz liczyć wyłącznie na atrakcyjne ceny. Masz do wyboru tunele foliowe o różnorodnej powierzchni- 8,8 m2, 10,4 m2, 14,4 m2 czy tunele o powierzchni 18 m2. Wszystkie tunele wykonane są z folii 4-sezonowe, objęte są ponadto dwuletnią gwarancją.
 • Namioty imprezowe

  Firmy wg branży
  „Das Company” stworzyliśmy już wiele lat temu i od tego czasu działamy nieprzerwanie doradzając oraz dostarczając wam najwyżej jakości sprzęt i materiały budowlane. Staramy się by każdy klient był zadowolony zarówno z naszej obsługi jak i produktów które sprzedajemy. Od zawsze wyznajemy zasadę iż dobro klienta jest dla nas najważniejsze. Jeśli chcesz się o tym przekonać zapraszamy do nas.


:: Tunele foliowe Krosagro ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krosagro.com

Ulica: Łukasiewicza 49

Miasto: Krosno
Kod: 38-400
NIP: 684-18-17-582

Telefon: 13 43 206 91 wew-107
Opis:

Tunele foliowe Krosagro to profesjonalne narzędzie do ochrony upraw oraz ich intensyfikacji. W ofercie Krosagro poza tunelami znajdziemy namioty garażowe oraz namioty magazynowe. W tunelach uprawiać można owoce, warzywa oraz kwiaty. Przystosowane są do trudnych warunków pogodowych. Są łatwe w montażu i utrzymaniu.
Krosagro jest marką firmy Stal Impex Sp. z o. o., uznanego producenta rur i profili stalowych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.