Podobne strony

 • Szkoła Podstawowa nr 2 w Tarnobrzegu

  Tarnobrzeg
  Strona zawiera informacje dotyczące Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica. Autorzy zamieścili zdjęcia szkoły, jej adres, mapkę szkoły i inne informacje.
 • Pracownia Wspomagania Narządów Mowy Wzroku i Słuchu IBIB PAN

  Sprzęt rehabilitacyjny
  W pracowni Institute Of Biocybernetics And Biomedical Engineering, Polish Academy Of Sciences prowadzone są prace nad sprzętem elektronicznym pomagającym inwalidom wzroku, mowy i słuchu. Rozwiązania umożliwiające niewidomemu pracę z komputerem. System pozwalający osobom głuchoniemym na porozumiewanie się przez telefon.
 • Fotografia ślubna

  Inne galerie
  Znajdziesz tutaj galerię fotografii ślubnych.
 • Polska Biżuteria

  Biżuteria, zegarki
  Serwis poświęcony branży jubilerskiej. Znajdziesz tu m.in.: wykaz branżowych organizacji i stowarzyszeńoraz firm zajmujących się sprzedażą złota, srebra, bursztynu oraz urządzeń i narzedzi jubilerskich
 • Form Studio - pracownia rzeźbiarska

  Firmy, pracownie
  Wykonywanie na zamówienie statuetek, pomników, tablic, medali. Rzeźby z brązu, kamienia i żywicy. Rysunki. Pracownia Marka Stankiewicza jest jedną z niewielu specjalizujących się w wykonywaniu statuetek na zamówienie. Na stronie: galerie przykładowych prac, informacje o artyście, możliwość realizacji zamówienia.


:: Pracownia złotnicza/jubilerska Ziętek ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.jubiler-zietek.pl

Ulica: Krakowskie Przedmieście 2

Miasto: Lublin
Kod: 20-002
NIP:

Telefon: 081 532 21 92
Opis:

Oficjalna strona www pracowni jubilerskiej Ziętek, oferującej usługi jubilerskie i złotnicze w Lublinie. Strona zawiera zwięzłą ofertę handlowo usługową, dane kontaktowe oraz katalog obrączek ślubnych dostępnych w salonie. Firma Ziętek należy do cechu metalowego w Lublinie zrzeszającego profesjonalnych, lubelskich rzemieślników.