Podobne strony

 • Relaks - Ośrodek Kolonijno-Wczasowy w Dąbkach k. Darłowa

  Nad morzem
  "Relaks" to ośrodek kolonijno-wczasowy w Dąbkach k. Darłowa. Zapoznaj się z ofertą wczasów rodzinnych, kolonii oraz obozów młodzieżowych tu organizowanych.
 • Biuro podróży "Polonus"

  Biura podróży
  Strona biura podróży oferującego wczasy, kolonie, obozy w kraju (nad morzem i w górach) i zagranicą. Na stronie cennik, terminarz oraz zdjęcia.
 • Nadmorze.com - wczasy nad morzem

  Serwisy turystyczne
  Wczasy nad morzem, noclegi, oferty wypoczynku, atrakcje turystyczne, imprezy, ciekawe miejsca, przyroda na wybrzeżu Bałtyku, szlaki turystyczne, widoki z latarni morskich, galerie zdjęć, opisy i promocja miejscowości nadmorskich.
 • Kolonie nad morzem

  Turystyka i podróże
  Polskie morze i nadmorskie mniejsze miasta to wspaniała wakacyjna atrakcja, która zachęca do przyjazdu podróżników z każdego regionu nie tylko Polski, ale również świata. Miejsca tj. Rowy, czy Poddąbie to prawdziwa okazja jeśli chodzi o proponowane przez nie atrakcje – szczególnie dla młodzieży wyjeżdżających w okresie letnim na kolonie nad morzem.
 • Biuro Turystyki Jaworzyna Tour

  Turystyka i podróże
  Jaworzyna Tour to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie organizacji wyjazdów - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Szeroka oferta skierowana do różnych grup wiekowych pozwala wybrać najlepszy sposób wypoczynku. Letnie kolonie nad morzem, obozy sportowe, konne, językowe, zimowiska… Wycieczki po Polsce, ale i za granicą. Wybór jest naprawdę spory! W ofercie Jaworzyny znajdziesz także kurs wychowawcy kolonijnego. Chcesz wziąć udział w wyjeździe, jednak w nieco bardziej odpowiedzialnej


:: Obozy językowe w kraju ::

Nasza ocena:
Adres: www.jezykowe.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma LEKTOR organizuje kolonie językowe i obozy młodzieżowe już od ponad 20 lat. Nasze obozy językowe to bardzo dobry sposób, aby podszkolić język obcy w czasie wakacji. Nasze obozy młodzieżowe łączą naukę języka z aktywnym wypoczynkiem. Dla naszych podopiecznych przygotowujemy każdego roku atrakcyjny program rekreacyjny, na który składają się między innymi: lekcje windsurfingu, nauka tańca, wycieczka do Wiednia. Oprócz obozów językowych w kraju organizujemy także kursy językowe za granicą. Je