Podobne strony

 • LABORGEO

  Dokumentacja budowlana
  Przedsiębiorstwo prowadzi badania geologiczne i laboratoryjne robót skalnych i ekspertyzy. Przygotowuje roboty ziemne, melioracyjne, hydrobudowy. Na serwerze szczególowy zakres prowadzonej działalności oraz referencje.
 • Hydrogeotechnika Sp. z o.o.

  Eko-biznes
  Firma prowadzi prace w zakresie rekultywacji terenów poprzemysłowych, środków chemicznych, gospodarki odpadami. Pełna oferta usług w zakresie badań geologicznych, likwidowania zanieczyszczeń, monitoringu środowiska oraz sprzedaż własnych urządzeń na stronach serwisu. Tutaj także o założeniach rozwojowych, adresach filii i historii zakładu.
 • Magazyn National Geographic - Polska

  Prasa turystyczno-podróżnicza
  Wydanie on-line polskiej edycji, ukazującego się w USA od 1888 roku, a w Polsce od 1999, bogato ilustrowanego najdoskonalszymi fotografiami miesięcznika reportażowo-podróżniczego, oficjalnego magazynu Towarzystwa National Geographic - organizacji będącej inicjatorem i sponsorem wielu niezwykłych wypraw i badań naukowych. Wielkie podróże i zaginione kultury, niezwykłe odkrycia naukowe i rozszalałe żywioły, dzikie zwierzęta i endemiczne rośliny, podbój kosmosu i eksploracja oceanów, ale także świat za progiem, tuż obok - to z grubsza tematyka "Magazynu NG". Na internetowej stronie znajdziesz m.in. fragmenty bieżącego numeru i streszczenia artykułów z wydań poprzednich, podyskutujesz na Forum, a także zamówisz w internetowym sklepie książki, filmy oraz inne produkty firmowane przez "NG".
 • Przedsiębiorstwo Geologiczne Budownictwa Wodnego

  Budownictwo wodne
  "Hydrogeo" to firma, która oferuje szeroki wachlarz prac geologicznych i wiertniczych, w skład których wchodzi szereg badań, projektów, opinii i ekspertyz w tej dziedzinie. Na stronach informacje o firmie, szczegółowy zakres prac i zdjęcia z budów.
 • Geo-Tag

  Geologia
  Firma świadczy kompleksowe usługi w branży geologiczno-górniczej. Wykonuje m.in. projekty, dokumentacje i ekspertyzy, wiercenia i pompowania, badanie terenu, zajmuje się także rekultywacją i ochroną środowiska. Na stronie dostępne informacje o firmie oraz pełny zakres wykonywanych usług.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: GEOPROJEKT Dokumentacja geologiczno-inżynierska ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.geoprojekt.szczecin.pl

Ulica: ul. Tartaczna 9

Miasto: Szczecin
Kod: 70-893
NIP: 8520405552

Telefon: 914666670
Opis:

Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. to firma z 50-letnim doświadczeniem na rynku geologicznym. Nasza propozycja obejmuje projektowanie badań, ukończenie robót terenowych, badania laboratoryjne, a następnie analizę efektów i opracowanie dokumentacji geologiczno - inżynierskich, hydrogeologicznych oraz opinii geotechnicznych i dokumentacji badań podłoża gruntowego. Nasi fachowcy to kadra specjalistów posiadająca należyte uprawnienia i doświadczenie.