Podobne strony

 • Wydział Medycyny Weterynaryjnej AR we Wrocławiu

  Weterynarz
  Prezentacja władz, rysu historycznego i struktury Wydziału, prowadzonych studiów na kierunku Weterynaria, studiów podyplomowych (Choroby drobiu oraz ptaków ozdobnych, Choroby psów i kotów, Chirurgia weterynaryjna).
 • Da-Med

  Sprzęt medyczny
  Sprzedaż aparatury do diagnostyki obrazowej. Firma oferuje ultrasonografy i rentgeny - nowe i używane. Na stronie znajdziesz dane techniczne i ceny.
 • Nasze rasowe i ...

  Serwisy informacyjne
  Strona obfituje we wszelkiego rodzaju informacje dotyczące zarówno psów rasowych jak i odbywających się psich wystaw. Można na niej zasięgnąć informacji o zbliżających się wystawach w kraju i za granicą oraz zapoznać się z archiwum wystaw z lat 1997 i 1998. Poza tym na stronie można znaleźć informacje o schroniskach dla psów i wykaz hodowli. W ofercie znajdują się zakłady prowadzące szkolenia. Poprzez stronę można zamieścić ogłoszenie o zaginionym pupilu lub dowiedzieć się o jego odnalezieniu. Strona prowadzona jest również w języku angielskim.
 • Medman - O.K. Medical Systems

  Sprzęt medyczny
  Firma prowadzi sprzedaż i serwis aparatury medycznej. Oferuje ultrasonografy, echokardiografy, systemy ultrasonografii 3D/4D, systemy archiwizacji danych i obrazów, systemy do prób wysiłkowych, kardiomonitory, defibrylatory, aparaty EKG, spirometry, aparaty KTG i inne.
 • Pro Animali

  Targi medyczne
  Międzynarodowe Targi Techniki, Technologii i organizacji Weterynaryjnej Pro Animali. Integralną częścią targów są sympozja naukowe. Regulamin targów, warunki uczestnictwa, sympozja naukowe oraz formularze zgłoszeniowe.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: A. Kolanowski Usługi Weterynaryjne ::

Nasza ocena:
Adres: http://aleksanderkolanowski.pl

Ulica: Koścuszki 11

Miasto: Kraśniczyn
Kod: 22-310
NIP: 564-119-07-41

Telefon: 82 5775520
Opis:

Od 30 lat zapewniam wszechstronną opiekę weterynaryjną na terenie gminy Kraśniczyn. Pomogłem setkom krów , świń, koni a także psów i kotów. Oferuję szeroki zakres usług od szczepień i zwalczania pasożytów po zabiegi chirurigczne. Wykonuję badania USG i RTG a także badania krwi na miejscu. Wykonuję zabiegi inseminacji krów we współpracy ze SHIUZ. Jeśli potrzebujesz pomocy i usług weterynarza - zadzwoń. Nie odmawiam pomocy a swoją pracę wykonuję zawsze na jak najwyższym poziomie. Zapraszam.