Podobne strony

 • Unimot

  Oleje
  Prezentacja firmy Unimot, której przedmiotem działalności jest sprzedaż olejów i płynów do samochodów, a także świadczenie usług z zakresu wymiany olejów samochodowych i płynów hamulcowych. Na stronie zamieszczone są informacje o firmie, adresy autoryzowanych serwisów, a także na temat frinchisingu.
 • CSM Trafic Sp. z o. o.

  Opony i felgi
  Internetowa prezentacja oferty firmy CSM Trafic, która obejmuje sprzedaż opon najbardziej znanych producentów (Dębica, Stomil-Olsztyn, Michelin), felg aluminiowych, akumulatorów samochodowych oraz węży i olejów samochodowych. Na stronie zamieszczono również informacje o firmie i jej działalności.
 • Amtra Ltd.

  Oleje
  Amtra Ltd. zajmuje się sprzedażą produktów branży motoryzacyjnej (oleje silnikowe, smary przemysłowe, kosmetyki samochodowe, uszczelniacze silikonowe), a także produkuje odmrażacze do zamków i szyb, koncentraty do spryskiwaczy samochodowych. Produkty oferowane w sprzedaży przez Amtra Ltd. posiadają odpowiednie atesty i są produkowane zgodnie z normą ISO 9002.
 • Auto Tip

  Yamaha
  Strona internetowa firmy Auto Tip, która jest autoryzowanym dealerem japońskich motocykli marki Yamaha. Aktualnie w ofercie firmy znajdują się następujące modele: YZFR6, YZF 600R Thundercat, XJ 600S Diversion, TDM 850, YN 50 Neo''s. Ponadto zajuje się sprzedażą olejów silnikowych, świec zapłonowych i klocków hamulcowych.
 • Texaco Lubricants Polska - Dealer P. Żuchowski

  Oleje
  Witryna internetowa dealera produktów Texaco, który w swojej ofercie posiada oleje silnikowe, przekładniowe, do silników dwusuwowych; płyny do chłodnic, do układów przeniesienia napędu, płyny hamulcowe; smary i produkty specjalne. Na stronie zamieszczone są informacje o produktach.


:: Sklep z olejami silnikowymi ::

Nasza ocena:
Adres: http://ioleje.pl

Ulica: Torowa 3

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-200
NIP: 573-24-73-545

Telefon: 34 361 83 91
Opis:

Prowadzimy sprzedaż wysokogatunkowych olejów do pojazdów w tym głownie do samochodów. W swojej ofercie mamy również filtry maki PZL Sędziszów Filter. Posiadamy własną markę olejów Extremizer. Klienci mogą od nas oczekiwać szybkiej dostawy, dobrego produktu, i właściwej obsługi.