Podobne strony

 • Pasaż Finansowy - WP

  Ubezpieczenia
  Pasaż Finansowy jest miejscem, w którym możesz dokonywać zakupów wybranych produktów instytucji finansowych. Prezentowana oferta obejmuje ubezpieczenia majątkowe i osobowe oraz ubezpieczenia na życie. Natomiast oferta bankowa obejmuje kredyty, pożyczki oraz możliwość założenia konta. Zakupy produktów finansowych mogą odbywać się w trybie on-line oraz off-line.
 • Allianz Ubezpieczenia - Agencja Optima

  Firmy wg branży
  Ubezpieczenia Allianz to największy wybór ubezpieczeń na rynku jednakże, Allianz Polska to nie tylko ubezpieczenia, inwestycje i emerytura. Teraz także bankowość na najwyższym poziomie i na korzystnych warunkach! Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług ubezpieczeniowych i bankowych oraz profesjonalnego doradztwa. Agencja Optima - Izabela i Marcin Sterenga serdecznie zapraszamy.
 • Kalkulator OC, ubezpieczenia komunikacyjne

  Ekonomia
  Ipolisa.pl jest serwisem mającym na celu ułatwienie kierowcom wyboru najkorzystniejszego ubezpieczenia auta. Kalkulator OC, zamieszczony na stronie, jest narzędziem do sprawnego porównywania ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC oraz pakietów dla samochodu. Porównuje oferty aż kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. W serwisie poza tym kalkulator ubezpieczeń emerytalnych, turystycznych oraz nieruchomości, wiele porad, wiadomości branżowych i forum.
 • Ubezpieczenia OC AC

  Ekonomia
  Multiagencja ubezpieczeń komunikacyjnych "AC OC ubezpieczenia" w swoim serwisie internetowym pisze o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Wyjaśnia jak kupić najtańsze OC na rynku, czy wybrać pewne ubezpieczenie AC. Opisuje towarzystwa ubezpieczeniowe - te tradycyjne i direct. Wyraża swoją opinię na temat polis, jakie można nabyć u tych ubezpieczycieli. Kierowców szukających najtańszych ubezpieczeń auta kieruje do kalkulatorów OC i AC, a dla tych co chcą go zmienić udostępnia dokumenty sprzedaży.
 • Ubezpieczenia OC

  Ekonomia
  Strona przedstawia przejrzysty podział ubezpieczeń OC. Każda podstrona opisuje konkretny typ ubezpieczenia OC, jego zakres i ewentualne wyłączenia. Witryna zawiera kompleksowe opisy ubezpieczeń OC komunikacyjnych, zawodowych, działalności gospodarczej i ubezpieczenie w życiu prywatnym. Najpopularniejsze są oczywiście OC ubezpieczenia komunikacyjne, ale warto zapoznać się również z innymi typami w celu zapewnienia sobie pełnej ochrony.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Porównywarki ubezpieczeń - powiemy Ci, która jest najlepsza ::

Nasza ocena:
Adres: http://porownywarki-ubezpieczen.pl/

Ulica:

Miasto: Regimin
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kupując polisę OC powinniśmy kierować się tylko ceną, wybierając ubezpieczyciela z najlepszą ofertą. Jak znaleźć taką ofertę? Najlepiej skorzystać z porównywarki ubezpieczeń OCAC. Obecnie w sieci jest ponad 15 tego typu kalkulatorów i nie wiadomo z którego korzystać. Serwis porownywarki-ubezpieczen.pl prezentuje użytkownikom ranking porównywarek ubezpieczeń OCAC. Dzięki przeprowadzonym skrupulatnym testom i ocenom serwis wskazuje użytkownikom najlepsze narzędzie do kalkulacji ofert. Zapraszamy!