Podobne strony

 • PSS Magazyn

  Rolki, deskorolka
  Deskorolka... skateboard... jak byś tego nie nazwał to z pewnośćią znajdziesz to na tej stronie. Wywiady, recenzje, relacje z imprez, hydepark, informacje. Co tu dużo mówić wejdź i zobacz sam!
 • Skateboarding

  Rolki, deskorolka
  Strona o desce i tematach podobnych, znajdziesz tu wiele zdjęć i filmów przedstawiających podniebne wyczyny deskorolkowców.
 • Tony Hawk's Pro Skater 2

  Tony Hawks Pro Skater
  Na stronie znajdziesz wiele porad dla graczy w TPHS 2, opisy występujących tu skaterów, kody i inne.
 • Skate Town Kostrzyn

  Rolki, deskorolka
  Strona poświęcona Kostrzyńskiemu skate klubowi HI. Znajdziesz na niej skład klubu, ciekawostki i triki na temat rolek i deskorolki oraz obrazki przedstawiające graffiti.
 • Spartan Shop - Internetowy sklep sportowy

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Sklep internetowy w którym znajdziesz sprzęt sportowy do tenisa, badmintona, pływania i fitnesu oraz innych dyscyplin sportowych.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Sprzęt sportowy dla aktywnych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.miejskiesporty.pl/

Ulica:

Miasto: Warszawa
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Aktywny tryb życia wymaga wielu poświęceń oraz wyrzeczeń. W zamian zyskujemy dużo lepsze samopoczucie oraz wiele korzyści wynikających z uprawiania sportu dla naszego zdrowia. Sklep MiejskieSporty.pl to szeroki asortyment sprzętu sportowego, z którego można korzystać w miejskiej dżungli. Sprzęt pozwala na aktywne spędzanie czasu i wykorzystanie każdej wolnej chwili na świeżym powietrzu. Oferta sklepu zawiera produkty najwyższej jakości, obejmuje je gwarancja i możliwość zwrotu.