Podobne strony

 • HASCON Biuro Rachunkowe Halina Smreczyńska

  Biura_rachunkowe
  Projesjonalne usługi księgowe w zakresie pełnej księgowości, PKPiR, ryczałtu ewidencjonowanego, obsługi kadrowo-płacowej (Płatnik). Biuro prowadzone jest przez doświadczonego księgowego z ponad 20-letnim stażem na stanowisku głównego księgowego i dyrektora finansowego.
 • Biuro Rachunkowe "Anteris"

  Biura_rachunkowe
  Biuro Rachunkowe „ANTERIS” oferuje profesjonalne usługi księgowe małym i średnim przedsiębiorstwom. Kompleksowość naszej oferty polega na obsłudze firm w zakresie rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz kadr i płac.
 • Biuro Rachunkowe AB-OVO

  Serwisy informacyjne
  Zniżki dla nowych firm, -Prowadzenie Ksiąg Handlowych -Doradztwo prawno podatkowe -Dotacje unijne
 • Biuro rachunkowe kraków - Luka s.c.

  Ekonomia
  Nasze Biuro rachunkowe rozpoczęło swoją działalność w Krakowie w 1993 roku w formie spółki cywilnej. Od początku naszej działalności szczególną wagę kładziemy na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszelkich podmiotów gospodarczych, jesteśmy zarejestrowani w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych nr wpisu 01140. Jeżeli poszukujecie osób, którym możecie zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości zapraszamy do naszego biura.
 • biuro rachunkowe Kraków

  Ekonomia
  Biuro rachunkowe Benefit to zespół posiadających bogate doświadczenie w dziedzinie usług księgowych specjalistów: prowadzenie rachunkowości, płac i rozliczanie podatków. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług przede wszystkim dla spółek małych i średniej wielkości. Działamy na obszarze Krakowa i okolic, zatem jeżeli poszukujesz obecnie godnego zaufania biura rachunkowego w tym regionie to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.


:: Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: www.biurorachunkowe-krakow.pl

Ulica: Rakowicka 10b/4

Miasto: Kraków
Kod: 31-511
NIP: 9452167594

Telefon: 124182379
Opis:

Biuro Rachunkowe Abix Consultant Sp zo.o. prowadzi usługi księgowe od 2003 roku. Zaufało nam ponad juz ponad 300 firm o bardzo różnej działalności.
Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do prowadzenia ksiąg, doświadczoną kadrę, dostęp on-line. Nasi pracownicy przechodza szkolenia podnoszące kfalfikacje.. Dbamy o informowa nie naszych klientów zmianach zachodzacych w przepisach podatkowych. Specjalizujemy się w obsłudze spółek z o.o, spółek komandytowych oraz spólek akcyjnych.Reprez