Podobne strony

 • Stowarzyszenie Gmin "Polska Sieć Énergie Cites" Kraków

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji, której głównym statutowym celem jest promocja racjonalnego i bardziej efektywnego wykorzystania energii, szczególnie w dziedzinach, na które mają wpływ władze lokalne, takich jak: ogrzewnictwo, zaopatrzenie w gaz i energię elektryczną, transport, lokalny przemysł. Można tutaj znaleźć informacje o działalności stowarzyszenia, realizowanych projektach, kontaktach zagranicznych oraz zaprzyjaźnionych instytucjach.
 • Audytor energetyczny

  Oszczędzanie energii
  Forum dotyczące oszczędności energii. Znajdziesz tu zarówno informacje dotyczące technologii, jak i parametrów wzorcowego budynku. Jest tu również możliwość uzyskania oceny standardu energetycznego domu po wypełnieniu ankiety.
 • Cieplej - Ośrodek Oszczędzania Energii

  Oszczędzanie energii
  Strona firmy konsultingowej działającej w zakresie realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych i edukacyjnych związanych z równoważoną gospodarką energetyczną. Tematyka strony obejmuje m.in.: termomodernizację, audyty energetyczne, doradztwo w zakresie oszczędzania energii i finansowania inwestycji, kredyty z Ustawy Termomodernizacyjnej, dotacje z ekofunduszy, ocieplanie budynków i wentylację higrosterowalną.
 • SIRTEL Sp. z o.o.

  Sieci - budowa, projekty
  Telekomunikacja, sieci telekomunikacyjne, utrzymanie, rachunkowość, prowadzenie ksiąg, consulting, Energy Saving System, sterowanie oświetleniem, oszczędzanie energii. Strona firmy Sirtel.
 • Sterowanie i oświetlenie

  Automatyka
  Energooszczędne oświetlenie dla domu i biura, inteligentny budynek i zaawansowane systemy zarządzania oświetleniem - porady, artykuły, przykłady.


:: Energia słoneczna w domu energooszczędnym ::

Nasza ocena:
Adres: http://dom-energooszczedny.info.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Energia słoneczna to rozwiązanie coraz częściej stosowane nie tylko w domach energooszczędnych. Mimo iż w Polsce nie ma tak dużego nasłonecznienia to zakup kolektorów jest często opłacalną inwestycją. Latem kiedy słońce świecie mocniej możemy używać ich do podgrzewania wody, zimą często pomagają dogrzać dom i chociaż odrobinę obniżyć nasze rachunki za ogrzewanie. Więcej o rozwiązaniach energooszczędnych przeczytasz na naszej stronie – dowiesz się także innych ciekawostek.