Podobne strony

 • Kamienny Krąg

  Polska
  Strony poświęcone pradawnym zabytkom kamiennym. Dowiesz się gdzie je znaleźć, jak o nie dbać i chronić przed całkowitym zniszczeniem i porośnięciem przez chwasty czasu. Święte góry, kurhany, kamienne kręgi, kultowe rzeźby i ofiarne kamienie - jeżeli interesują cię te tajemnicze obiekty, powinieneś odwiedzić tę stronę.
 • Gdzie na plażę - Onet.pl

  Serwisy turystyczne
  Internetowy serwis wakacyjny, który pomoże ci ciekawie i dobrze spędzić urlop. Znajdziesz w nim opisy polskich plaż i nadmorskich miejscowości, przewodnik po imprezach i ciekawszych wydarzeniach kulturalnych i sportowych w Polsce oraz zbiór felietonów, których głównym tematem jest bezpieczeństwo na wakacjach. Dla wszystkich, którzy dopiero planują swój wypoczynek, zbiór linków do zagranicznych serwisów turystycznych. Ponadto na stronach serwisu można sprawdzić prognozę pogody dla Polski i Hiszpanii, Grecji, Tunezji i Turcji.
 • Wczasy - wypoczynek nad morzem

  Nad morzem
  Jeśli chcesz spędzić urlop nad polskim morzem - np. w Rowach, to warto zainteresować się ofertą wynajmu tamtejszych domków. Na stronie znajduje się również krótka charakterystyka miejscowości.
 • Tanie wczasy rodzinne nad Bałtykiem

  Nad morzem
  Marzy ci się urlop nad morzem? A może by tak pojechać do Rowów. Wspaniały klimat, 15 minut do morza, plaża, ruchome wydmy i mnóstwo atrakcji turystycznych. Zajrzyj i sam oceń.
 • Wczasy nad morzem

  Nad morzem
  Jest to prezentacja domu letniskowego w nadmorskiej miejscowości Poddąbie, położonej między Ustką a Łebą. Przeczytaj jego opis, zobacz galerię zdjęć oraz poznaj walory turystyczne okolic. Można zarezerować termin pocztą elektroniczną.


:: Noclegi Rowy, Dębina i Poddąbie ::

Nasza ocena:
Adres: www.turystycznybaltyk.pl

Ulica: Marynarki Polskiej 87

Miasto: Starogard Gdański
Kod: 76-270
NIP: 839 289 72 70

Telefon: (59) 814 71 70
Opis:

Serwis informacyjny prezentujący ciekawe wydarzenia i aktualności z Rowów, Dębiny i Poddąbia.
Dodatkowo w ramach witryny prezentowana jest bogata baza turystyczna.