Podobne strony

 • Polska Porcelana

  Sklepy internetowe
  Sklep z polską porcelaną w pierwszym gatunku. Serwisy obiadowe, serwisy do kawy i herbaty największych producentów w Polsce, tj. Ćmielów, Chodzież, Lubiana. Ponad 250 zdobień porcelany, w tym wiele wzorów dostępnych tylko u nas. Bezpieczny system pakowania i bezproblemowe reklamacje. Nasza oferta jest na bieżąco uaktualniana. Ponadto doradzamy co warto kupić, w tym celu wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub telefonicznie. Co miesiąc promocje do 200 zł.
 • serwisy obiadowe

  Firmy wg branży
  Sklep internetowy Świat AGD to gwarancja najwyższej jakości przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Sklep oferuje wszelkiego rodzaju akcesoria gospodarstwa domowego, a przede wszystkim serwisy obiadowe, serwisy kawowe, serwisy kawowo obiadowe. Połączenie elegancji z funkcjonalnością, czyli zastawy tylko najlepszych producentów. Oprócz serwisów w sklepie można znaleźć również wszelkie naczynia, sztućce, termosy, stojaki na wino, akcesoria do ogrodów i dla zwierząt czy garnki i patelnie. Tanio.
 • F.P.H. Witeks Adam Witek

  Dom i wnętrza
  Zrób wrażenie na gościach podając dania na stylowym serwisie obiadowym, który możesz wygodnie kupić w sklepie internetowym Witeks. Nasza firma koncentruje się na szkle użytkowym oraz akcesoriach niezbędnych w każdej jadalni czy kuchni, dlatego staramy się stale powiększać nasz asortyment o nowe wyroby polskich i zagranicznych producentów porcelany czy sztućców.


:: Serwisy-obiadowe24.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://serwisy-obiadowe24.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz niepowtarzalnych serwisów obiadowych? Wejdź na serwisy-obiadowe24.pl – bogactwo wyboru porcelany polskiej i zagranicznej. Stale współpracujemy z wieloma wysokiej klasy producentami, co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Niskie ceny oraz kompetentne usposobienie do klientów uczyniły, że nasz sklep internetowy cieszy się nadzwyczaj dobrą reputacją wśród klientów. Tylko u nas, przy zakupie na kwotę przewyższającą 500zł wysyłka zamówienia następuje za darmo. Zaprasz