Podobne strony

 • Uzdrowisko Inowrocław Sp. z o.o.

  Sanatoria i uzdrowiska
  Działanie lecznicze uzdrowiska jest wszechstronne, a tutejszy klimat stanowi nieodzowne wzmocnienie stosowanych tu kuracji. Świadczone usługi medyczne obejmują: leczenie chorób reumatycznych, układu oddechowego i nerwowego, przemiany materii i przewodu pokarmowego, rehabilitację narządów ruchu i in. Uzdrowisko słynie również ze źródeł solankowych i specyficznego mikroklimatu.
 • In Vitro Novomedica

  Genetyka
  Jesteśmy ośrodkiem leczenia niepłodności, specjalizującym się w technikach wspomaganego rozrodu, szczególnie w zapłodnieniu pozaustrojowym (IVF-ET), z uwzględnieniem mikromanipulacji (ICSI intra-cytoplasmic sperm injection).
 • Centrum Leczenia Niepłodności Małżeńskiej

  Szpitale i kliniki
  Na stronie znajdziesz wiadomości o ośrodku pomagającym w leczeniu niepłodności. Tutaj zapoznasz się z możliwościami leczenia i wynikami terapii. Klinika pomaga również osobom niepełnosprawnym.
 • Novum - leczenie niepłodności

  Ginekologia i położnictwo
  Przychodnia specjalizuje się w diagnostyce przyczyn i leczeniu niepłodności. Informacje o dokonaniach placówki, personelu i adresie.
 • bajbus.pl - internetowy poradnik młodych rodziców

  Ciąża
  Ciekawa strona dla wszystkich młodych rodziców, jak również dla tych, którzy chcą nimi wkrótce zostać. Porady: kiedy najlepiej zajść w ciążę, metody antykoncepcyjne, bezpłodność a metoda in vitro, okres ciąży, ochrona prawna, świadczenia, a także chat, odpowiedzi lekarzy, możliwość zamieszczenia zdjęć mamy i dziecka w fotogalerii oraz opowiedzenia wszystkim o swojej ciąży, porodzie i dziecku.


:: Klinika Leczenia Niepłodności ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ferti-med.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Klinika Leczenia Niepłodności FERTI-MED zajmuje się pomocą w leczeniu niepłodności technikami wspomaganego rozrodu. Jeśli schorzenie jest ciężkie do wyleczenia, para ma możliwość skorzystania z banku nasienia lub komórek jajowych. Bank stale współpracuje z kliniką FERTI-MED.