Podobne strony

 • GENERALNY INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

  Bezpieczeństwo danych
  Sylwetka Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (Ewy Kuleszy), polskie i europejskie akty prawne, struktura organizacyjna, materiały informacyjne, zalecenia, opinie, FAQ, dane kontaktowe oraz bibliografia.
 • Tajne - Jawne Prawne Aspekty Tajności i Jawności Informacji

  Inne
  Strona poświęcona zagadnieniom dostępności i tajności informacji, stworzona przez prawnika, absolwenta UMCS. Zamieszczono tutaj artykuły poruszające zagadnienia ochrony danych osobowych, tajemnicy służbowej, państwowej i zawodowej. Dostępny jest także cykl wykładów dotyczących prawa do informacji.
 • Raport Rzecznika Praw Obywatelskich za rok 2000

  Prawa człowieka
  W społeczeństwie polskim słabnie poczucie socjalnego i osobistego bezpieczeństwa - to jedna z głównych konkluzji raportu dwóch rzeczników praw obywatelskich, sprawujących urząd w 2000 roku - profesorów Adama Zielińskiego i Andrzeja Zolla. W tym czasie rozpatrzyli oni 34. tys. indywidualnych spraw, spośród których do dalszego prowadzenia podjęto 10,8 tys. Wynika z nich, że najwięcej problemów Polakom sprawiają m.in.: bezrobocie, administracja publiczna i wymiar sprawiedliwości. Na stronie znajdziesz szczegółowy raport liczący w sumie ponad 360 stron.
 • Seminarium dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji

  Imprezy komputerowe
  European Network Security Institute sp. z o.o. organizuje specjalne seminarium dla Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, poświęcone skutkom nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych. Odbędzie się ono 30 października 2001 r. Jeśli chcesz zasięgnąć dokładniejszych informacji - zajrzyj na stronę.
 • Biuro Grzegrzółka&Ko

  Inne
  Oferta obejmuje: Loterie Promocyjne, Audioteksowe - organizacja i nadzór; Ochronę Danych Osobowych - rejestracja i przetwarzanie zbiorów.


:: ABI w praktyce - Ochrona danych osobowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.abiwpraktyce.pl/giodo/

Ulica:

Miasto: Łódź
Kod:
NIP:

Telefon: 42 6373397
Opis:

Strona internetowa organizacji zajmującej się konsultingiem z obszaru ochrony danych osobowych oraz pozostałych działań związanych z bezpieczeństwem przetwarzania informacji. W nowoczesnych firmach bezpieczeństwo informacji przekłada się w wielu przypadkach na wiarygodność projektu stąd ważne jest posiadanie wiedzy odnośnie norm prawnych oraz ich przestrzeganie.