Podobne strony

 • Andrzej Zasępa

  Lekarze, gabinety
  Strona informuje o umiejscowieniu gabinetów ginekologiczno - położniczego oraz seksuologicznego, a także o godzinach ich przyjęć.
 • Polski Portal Medyczny

  Serwisy informacyjne
  Poradnik Medyczny oferujący: leksykon zdrowia, katalog lekarzy, informator, porady lekarskie i sklep. Udostępnia rzetelne archiwum artykułów, recenzowane przez znane autorytety medyczne o tematyce: zdrowie, profilaktyka chorób, choroby, racjonalna dieta, diagnostyka, terapia, pediatria, stomatologia oraz wiele innych.
 • Seksuolog dr R. Smoliński

  Seksuologia
  Wizytówka prywatnego gabinetu seksuologicznego, oferującego poradnictwo, profilaktykę, diagnostykę i leczenie. Na stronie prezentacja oferty i kontakt.
 • Seksuologia

  Seksuologia
  Strona poświecona seksuologii. Możesz tu znaleźć informacje z tej dziedziny. Traktuje o zaburzeniach i problemach seksualnych, profilaktyce AIDS, a także innych choróbach wenerycznych i płciowych. Witryna zawiera wiele odnośników do ciekawych stron poświęconych temu tematowi.
 • Informator Medyczny

  Serwisy informacyjne
  Informator medyczny poświęcony województwu dolnośląskiemu, na stronach którego znajdziesz artykuły na temat chorób oraz spis placówek zdrowotnych.


:: Psycholog Legionowo, Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.educatio.pl

Ulica: Mała

Miasto: Legionowo
Kod: 05-123
NIP:

Telefon: 505685454
Opis:

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO
Jesteśmy zespołem specjalistów psychiatrii, psychologii, seksuologii, pedagogiki i dietetyki. Pomagamy dzieciom i dorosłym poszukującym wsparcia, porady, rozmowy, po których łatwiej będzie im zmieniać nastawienie do życia, wyzbyją się obaw/ lęków i rozprawią się z trudną przeszłością aby w perspektywie czasu mogli żyć tak,jakby tego chcieli. Zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość.