Podobne strony

 • Unihaft

  Nadruki na odzieży, haft
  Firma działa w branży hafciarskiej i sitodrukowej. Swoje usługi wykonuje na wszystkich materiałach: skórze, dzianinie, bawełnie, folii, ortalionie, frotte, i innych. Projektuje i wykonuje znaki firmowe.
 • Dr hab.n.med. Bolesław Samoliński - otolaryngologia i alergologia

  Choroby alergiczne
  Warszawski lekarz specjalista prezentuje zakres swych zainteresowań i praktyki lekarskiej - choroby uczuleniowe dróg oddechowych oraz skóry, nawracające infekcje, testy alergiczne, odczulanie.
 • dr Wojciech Witkowski - chirurgia plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Chirurg plastyk, kierownik Kliniki Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej CSK WAM w Warszawie, nauczyciel akademicki, wykonuje zabiegi operacyjne: nosa, piersi, twarzy i szyi, skóry owłosionej głowy, brzucha, ręki, odsysanie tkanki tłuszczowej, usuwanie wszelkich zmian na skórze, korekcja zmarszczek wstrzyknięciami kolagenu, peeling twarzy, pełny zakres zabiegów odtwórczych.
 • lek. med. Radosław Śpiewak

  Lekarze, gabinety
  Lubelski specjalista w dziedzinie dermatologii oraz naukowiec przedstawia swoje doświadczenie zawodowe, przebieg pracy naukowej związanej z chorobami skóry oraz alergiami, pracę w Instytucie Medycyny Wsi; ponadto nieco zdjęć i kolekcja krawatów (strona głównie w języku angielskim).
 • dr n. med. Paweł Rebandel

  Lekarze, gabinety
  Warszawski specjalista alergolog, dermatolog i wenerolog informuje o prowadzonej praktyce lekarskiej - prywatny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny; linki medyczne z akcentem na alergologię.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: OPTISOFA - producent mebli tapicerowanych ::

Nasza ocena:
Adres: optisofa.eu

Ulica: ul. Dworcowa 3/43

Miasto: Kraków
Kod: 30-559
NIP:

Telefon: 48 33 876 42 32
Opis:

Już od 1990 roku stale rozwijamy naszą działalność na polskim rynku i konsekwentnie stawiamy na najwyższą jakość towarów w ofercie.
W swoich projektach staramy się pogodzić komfort wypoczynku z proporcją kształtów, formę fasonu z trwałością użytkowania. Każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalne doradztwo, sprawną obsługę i serwis. Korzystając z naszych usług stawiasz na jakość w korzystnej cenie.