Podobne strony

 • Centrum badań środowiska

  Firmy wg branży
  Centrum Badań Środowiska „SORBOCHEM” S. C. trudni się w realizowaniu badań i pomiarów warunków w środowisku pracy oraz pomiary emisji związane ze środowiskiem ogólnym. Na dodatek wdrażamy najnowsze osiągnięcia techniki laboratoryjnej, prowadzimy wszelkiego typu prace analityczne i trudnimy się sprzedażą sprzętu laboratoryjnego. Świadczymy też całkowity zakres usług serwisowych. Oferujemy projektowanie oraz realizację wyciszeń instalacji oraz maszyn dla przemysłu, co ma na celu przygotowanie miejsca pracy zgodnie z normami emisji hałasu. Prowadzimy szkolenia wstępne oraz okresowe z dziedziny przepisów BHP. Wspieramy w prowadzaniu wszelkiej specyfikacji związanej z ochroną środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
 • KIK ECO LAB wydawanie decyzji środowiskowej Kielce

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę KIK ECO LAB Przemysław Kruk. Siedziba nasza znajduje się w Kielcach i Krakowie. Na rynku działamy od 2011 roku. Wydajemy decyzje środowiskowe dla inwestycji. Wydajemy również: raport oddziaływania na środowisko, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na obszar Natura 2000, kartę informacyjną przedsięwzięcia, prognozy hałasu przemysłowego i inwentaryzację dendrologiczną. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
 • Usługi ochrony środowiska

  Prawo i podatki
  Pracownia Ochrony Środowiska Paweł Molenda jest firmą, która może zaoferować kompleksowe usługi dotyczące ochrony środowiska. Jest to firma rodzinna, czynnie działające od ponad 20 lat. Zdobyta przez wiele lat wiedza i doświadczenie przekładają się w znakomitą jakość świadczonych usług, które potwierdza wielu zadowolonych klientów. W ofercie firmy znajdują się między innymi opłaty środowiskowe, operaty wodnoprawne i raporty o oddziaływaniu na środowisko.


:: Eco-Expert - analizy przyrodnicze ::

Nasza ocena:
Adres: http://eco-expert.pl

Ulica: Monte Cassino 18a/201

Miasto: Szczecin
Kod: 70-467
NIP: 955-225-77-76

Telefon: 91 42 52 752
Opis:

Firma ECO–EXPERT przygotowała dla swoich klientów specjalistyczne i fachowe usługi z dziedziny ochrony środowiska. Jeśli szukają Państwo jakościowych i profesjonalnych usług dotyczących ochrony przyrody to doskonale Państwo trafili. Między innymi ECO–EXPERT oferuje ekspertyzy i specjalistyczne analizy przyrodnicze. Prócz tego mogą Państwo liczyć na raportu o oddziaływaniu na środowisko, monitoringi przyrodnicze czy też doradztwo przyrodnicze. Firma gwarantuje najwyższą jakość usług.