Podobne strony

 • Wysogotowo, Bukowska 10

  Firmy wg branży
  Od początku istnienia firmy AL-KO, czyli od roku 1931, dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć klientom usługi wysokiej jakości. Zależy nam na ciągłym rozwoju firmy, z tej przyczyny jesteśmy otwarci na nowoczesne, nowatorskie rozwiązania. Działalność firmy jest oparta na takich zagadnieniach jak elementy przyczep, tworzywa sztuczne, wyciągi, komponenty przemysłowe, wentylacja i klimatyzacja i inne. Siłą naszej firmy jest wykwalifikowana kadra pracownicza, która dzięki poważnemu podejściu do stawianych zadań zapewnia wysoką jakość oferowanych usług. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej firmy, gdzie odnajdą Państwo wszystkie informacje oraz szczegóły:
 • Bukowska 10

  Dom i wnętrza
  AL-KO to światowa firma technologiczna, która plasuje się jako jeden z czołowych dostawców w branży zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego, jak też branży podzespołów do przyczep i techniki powietrznej. Specjalnością firmy jest wytwórczość różnego typu kosiarek. W ofercie znaleźć można kosiarki elektryczne, spalinowe, pompy ogrodowe, wertykulatory, a także aeratory. Wszystkie artykuły proponowane przez firmę posiadają gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Kluczowe priorytety, według których funkcjonuje firma to niezawodność, innowacyjność i wydajność. Ponad 80-cio letnia tradycja i 17 -letnia działalność polskiego oddziału daje Państwu możliwość nabycia najlepszego sprzętu ogrodowego dostępnego na światowym rynku. Oprócz tego obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną gwarantuje 200 stacji serwisowych w Polsce. Więcej informacji na stronie:
 • www.dambat.pl

  Firmy wg branży
  Produkcją pomp i hy¬dro¬forów od przeszło 20 lat zajmuje się PHU DAMBAT w Kampinosie. Poza produkcją, kompletujemy, im¬por¬tu-je¬my, eks¬por¬tu¬jemy i dys¬trybu¬uje¬my pompy, a nasze produkty pochodzą od naj-lep¬szych pro¬du¬cen¬tów na świe¬cie. Posiadamy szerokie doświadczenie na międzynarodowym rynku, co umacnia naszą pozycję, a dzięki wiedzy, klient może otrzymać od nas jeden z naj¬lep¬szych pro¬duktów w Eu¬ro¬pie w bar¬dzo kon-ku¬ren¬cyj¬nej cenie. Świadczymy fachowe doradztwo w doborze pomp i osprzętu. Zapraszamy do zapoznania z ofertą i skorzystania z naszych usług.


:: Kosy spalinowe oraz pompy do wody ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sklepalko.pl

Ulica: ul. Bukowska 10

Miasto: Zaniemyśl
Kod: 62-081
NIP:

Telefon: 61 816 19 25
Opis:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu sklep internetowy AL-KO. Jesteśmy fabrykantem i dostarczycielem sprzętu ogrodniczego. Proponujemy Państwu kosiarki do trawy, traktorki do koszenia trawy, pompy głębinowe, powierzchniowe, zanurzeniowe, hydrofory, odśnieżarki, odkurzacze do liści, pilarki do drewna i inne. Gwarantujemy Państwu wyjątkowość oraz bardzo wysoką jakość sprzedawanych przez nas towarów. Nasz wybór jest bezustannie rozszerzany, pochodzi od najlepszego producenta oraz zmienia się wraz z obowiązującymi trendami. Zapewniamy bardzo atrakcyjne oraz konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.