Podobne strony

 • Kancelaria Prawna Szczecin Prawnik Szczecin

  Prawo i podatki
  Kancelaria Prawna Szczecin jest podmiotem zapewniającym obsługę klientów incydentalnych, jak również dostarczającym pomocy prawnej w ramach stałej obsługi prawnej. W ramach świadczonych usług prawnik z kancelarii prawnej w Szczecinie reprezentuje klientów na rozprawach, sporządza pisma procesowe i opinie prawne, udziela porad prawnych oraz bieżąco informuje o stanie sprawy.
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Prawo i podatki
  Jeżeli poszukujesz odpowiedzialnego i doświadczonego adwokata, skorzystaj z pomocy specjalistów z SRDK. Dobry prawnik z warszawskiej kancelarii adwokackiej poprowadzi Twoją reprezentację przed sądem w sprawach cywilnych, karnych i rodzinnych. Prawnik z Mokotowa to również ekspert w sprawach spółek.
 • Prawo Karne Skarbowe - Kancelaria Adwokacka Warszawa

  Prawo i podatki
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez adwokata Ernesta Mocarskiego. Naszą specjalizacją jest prawo karne skarbowy, oferujemy pomoc prawną i reprezentacje osób i firm oskarżonych o przestępstwa karno-skarbowe. Przeprowadzamy też weryfikacje potencjalnych kontrahentów dla osób, które chcą się zabezpieczyć przed takim procederem jak na przykład uczestnictwo w karuzeli podatkowej. Na naszej stronie internetowej, prócz kontaktu znajdziesz także ciekawe
 • www.adwbaran.pl

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka adw. Agnieszki Baran współpracuje z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Jej siedziba znajduje się w Rzeszowie a swoje usługi świadczy też dla klientów zagranicznych w języku angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Proponuje usługi z zakresu prawa pracy, podatkowego, upadłościowego, nieruchomości, transportowego, spółek, cywilnego, karnego, rodzinnego a także międzynarodowego. Proponuje szeroki zakres usług i działanie zgodne z zasadami etyki. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie a także dane kontaktowe kancelarii.
 • Furmanek- Biuro Rachunkowe Warszawa

  Prawo i podatki
  Biuro Rachunkowe Furmanek poleca swoje usługi księgowe i rachunkowe. Dzięki rzetelności oraz doświadczeniu zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona współpracujących z nami klientów. Zadbamy o pełną księgowość i rachunkowość Państwa przedsiębiorstwa oferując jednocześnie naszą wiedzę i służąc rzetelnymi, fachowymi poradami. Zapraszamy https://furmanek-biuro.pl/


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Radca prawny Gorzów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kancelaria-jgk.pl/

Ulica: Garbary 10/2

Miasto: Gorzów Wielkopolski
Kod: 66-400
NIP: 599-268-47-01

Telefon: 95 736 36 61
Opis:

Radca prawny a także prawnik z Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do skorzystania ze swoich usług udzielania pomocy prawnej oraz doradztwie prawnym. Nazywam się Justyna Goćwińska-Klemęczak i zajmuje się reprezentowaniem klientów przed sądem w sprawach cywilnych od wielu lat. Jako Radca prawny a także prawnik zbieram doświadczenie od wielu lat dając możliwość obrony i walki o swoje racje przed sądami w Polsce. Udzielam także pomocy prawnej podmiotom gospodarczym a także spółkom.