Podobne strony

 • Kurhan DarkLady

  Magia, huna, przyroda
  Tchnąca magią strona przeznaczona głównie dla osób uważających że świat jest pełen tajemnic. Jej twórca - Dark Lady odpowiada na pytania o demony, pogańskich bogów i inne podobne zagadnienia. Znajdziesz tu interesującą podstronę z informacjami o Stonehenge, niezłe zdjęcia tego kręgu i przede wszystkim wspaniałe zdjęcia natury (piorunów, zorzy polarnej itp). Jest też sennik oraz miejsce do chatowania.
 • D.E.V.L.I.N.E.R.I.U.M.

  Serwisy rozrywkowe
  Strona poświęcona głównie rozrywce ale nie tylko. Mnóstwo dowcipów, znaczenie imion, wesołe programy, filmy, obrazki i zdjęcia, gry, aforyzy, graffiti, zdania zakręcone, szkolny humor, sentencje, testy na inteligencję, sennik, chiromancja, prawa Murphy'ego, tapety itd.
 • Czarodziejka

  Serwisy informacyjne
  Strona pełna czarów i magii. Dowiesz się tutaj jak stawiać Tarota, jak przepowiadać przyszłość, jak wróżyć, co jest związane z twoim znakiem Zodiaku oraz kto będzie dla ciebie najbardziej odpowiednim partnerem życiowym. Jest tu również katalog wróżbitów i wróżek oraz sklepów sprzedających magiczne akcesoria.
 • Sennik

  Senniki
  Znaczenia wróżebne snów.
 • Poznaj 'moc snu' tłumacząc swoje sny

  Senniki
  Zajrzyj, a dowiesz się wiele o snach i ich tłumaczeniu. Jaki sennik wybrać, czego unikać tłumacząc sen? Interpretacja snów na życzenie, sny i ich przykładowe interpretacje.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: mSennik.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.msennik.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Bezpłatny sennik internetowy, gdzie dowiesz się co oznaczają twoje marzenia senne i jakie jest ich przesłanie. Każdy z nas miewa sny, które są dla niego wskazówką i podpowiedzią, jednak nie każdy z nas potrafi je odczytać i umiejętnie z nich korzystać. Naucz się odkrywać tajemnicę swoich snów.