Podobne strony

 • Giełda adresów internetowych

  Komputery i internet
  Giełda adresów internetowych z rynku wtórnego domen. Domeny - najprostrza i najskuteczniejsza reklama w internecie, daj się zapamiętać klientom, znajdź własną domenę. Dobry adres internetowy to najtańszy i najlepszy pracownik firmy. Za kwotę miesięcznej pensji specjalisty można już nabyć atrakcyjną domenę, która zarabia dla firmy 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, kierując do strony z ofertą i danymi firmy.
 • SIGMA biuro księgowe gorzów wielkopolski

  Ekonomia
  Sigma to Biuro Rachunkowe Urszuli Zygadło w Gorzowie Wielkopolskim, trudniące się działalnością z zakresu szeroko rozumianej księgowości, rachunkowości, obsługi kadrowej a także płacowej. Przedstawiana firma ma długoletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelkich spraw dla przedsiębiorców, niezależnie od formy działalności, jaką prowadzą. Sigma posiada w swojej ofercie okazały zakres realizowanych usług. Trudni się prowadzeniem ewidencji przychodów, podatkowej księgi przychodów, ksiąg handlowych, rejestrów sprzedaży i zakupów, ewidencji środków trwałych i różnych innych czynności. Sigma to profesjonalista, pozwalający zaoszczędzić na utrzymywaniu dodatkowego stanowiska księgowego bądź też kadrowego. Szczegóły na stronie:
 • Komornik Sądowy - Bydgoszcz

  Prawo i podatki
  Firma mgra Sławomira Jaworskiego zajmuje się przeprowadzaniem rozmaitych postępowań egzekucyjnych dla Firm z sektora ogólnego oraz prywatnego bądź Klientów Indywidualnych. Kancelaria Komornicza działa przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kontakt mailowy oraz telefoniczny realny jest w każdy dzień roboczy, aczkolwiek Interesanci przyjmowani są wyłącznie we wtorek pomiędzy godz. 12:00 i 16:00. Podstawowo do obrębu obsługiwanego za sprawą Kancelarię należy Bydgoszcz i okoliczne bydgoskie gminy, m.in. Gmina Koronowo bądź Nowa Wieś Wielka. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami na stronie internetowej.
 • NOVSPEED Firmy transportowe pomorskie

  Firmy wg branży
  Mamy wielką przyjemność przedstawić Państwu firmę Novspeed, znajdującą się w Malborku, ale świadczącą usługi spedycyjne na terenie całego kraju. Powstaliśmy w 2010 roku, aczkolwiek doświadczenie zdobywaliśmy już wcześniej, pracując w dużych polskich firmach transportowo-spedycyjnych. Najistotniejszy jest dla nas klient oraz jego zadowolenie, dlatego stawiamy na terminowość dostaw i pełen profesjonalizm świadczonych usług. Nasi kontrahenci mogą liczyć na wsparcie firmy w każdym momencie współpracy. Zapewniamy podjęcie bezzwłocznych czynności oraz rozwiązanie każdego kłopotu spedycyjnego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony.
 • MAXCOTTON Katowice koce sprzedaż

  Sklepy internetowe
  Zależy nam na dostarczaniu najlepszych artykułów w małych opłatach. Maxcotton.pl inwituje do skorzystania z naszej bogatej i zróżnicowanej propozycji. Kierujemy ją do Klientów, jacy cenią sobie profesjonalizm w funkcjonowaniu i oczekują nowomodnych rozwiązań. Dzięki opracowaniu efektywnych rozwiązań informatycznych, możliwe stało się szybkie i bezpieczne oddanie zamówienia. Nasze doświadczenie zaowocowało wieloma usatysfakcjonowanymi Klientami. Chętnych do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się wszelkie najważniejsze informacje, a także indeks proponowanych przez nas produktów:


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Polerowanie elementów wtryskowych, regeneracja i naprawa form ::

Nasza ocena:
Adres: http://zalpol.pl

Ulica: Międzynarodowa 45 m. 15a

Miasto: Warszawa
Kod: 03-922
NIP: 1131538373

Telefon: 227981809
Opis:

Twoja forma wtryskowa ma upaprania i potrzebuje polerowania? Nie zwlekaj i jak najszybciej skorzystaj z usług firmy Zalpol, zlokalizowanej w Regułach pod Warszawą. Jednostka z dziewiętnastoletnim stażem na rynku jest w stanie idealnie zadbać o wszelką formę wtryskową, zarówno jeżeli chodzi o wygładzanie, jak i reperację czy odbudowę poszczególnych składników formy. Porządnie przeszkolona kadra z umiejętnością spawania i mikrospawania, jak i prawidłowo zaopatrzone pracownie, gwarantują jednostce rzeszę zadowolonych klientów. Jeśli pragną Państwo dotrzeć do bardziej precyzyjnych wiadomości, zapraszamy na witrynę internetową.