Podobne strony

 • Inox Polska

  Regionalne
  Jesteśmy nowoczesnym i doświadczonym dystrybutorem wyrobów ze stali nierdzewnej. Zaopatrujemy zarówno duże zakłady przemysłowe, jak i drobnych odbiorców. Silna pozycja na rynku poparta ponad 10-letnim doświadczeniem pozwala nam oferować szeroką gamę produktów po konkurencyjnych cenach. Zachecamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie naszego sklepu interetowego. Inox Polska Ul.Podleska 45 43-100 Tychy +48 662 210 505, +48 32 780 57 57 inox@inox-polska.pl
 • Wypożyczalnia strojów Kraków

  Regionalne
  Zapraszamy do wypożyczalni strojów w Krakowie Od momentu pojawienia się w Krakowie staliśmy się jedną z najbardziej popularnych wypożyczalni kostiumów na każdą okazję dla dzieci i osób dorosłych. Jesteśmy liderem w branży kostiumowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom bogatą ofertę przebrań, akcesoriów, i co najważniejsze - atrakcyjne ceny. Przede wszystkim słuchamy naszych klientów, i odpowiadając na ich potrzeby ciągle poszerzamy naszą ofertę o modne kostiumy.
 • Dorabianie kluczy Kubiś Olsztyn

  Regionalne
  Kubiś Klucze to lokalne przedsiębiorstwo z Olsztyna, które oferuje kompleksowe dorabianie kluczy do mieszkań, samochodów czy zamków. Firma specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu wszelkiego rodzaju zamków samochodowych czy zamków mieszkalnych. Osoby mające problem z w/w kwestiami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź do naszego biura w Olsztynie. Nasi specjaliście dorobią każdy klucz!
 • Najnowsze informacje z regionu lubelskiego

  Regionalne
  Portal info-lublin powstał z myślą o dostarczaniu dobrej jakości informacji z Lublina i okolic. W serwisie oprócz opisanych wydarzeń społecznych i kulturalnych można znaleźć krótkie przewodniki turystyczne, rankingi dobrych restauracji oraz wyróżnione atrakcje z Lubelszczyzny dla wszystkich przyjezdnych.
 • RecenzuJem.pl - Poznaj śląską gastronomię!

  Regionalne
  RecenzuJem.pl to przewodnik po śląskiej gastronomii. Na stronie znajduje się długa lista restauracji, barów, bistro działających na terenie Województwa Śląskiego - w Katowicach, Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Bytomiu, Świętochłowicach i innych. Oprócz tego ciekawostki ze świata gastronomii oraz najciekawsze wydarzenia z branży gastronomicznej w jednym miejscu!


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Taniec w Nowym Sączu ::

Nasza ocena:
Adres: http://sobeat.pl

Ulica: ul. Zielona 27

Miasto: Nowy Sącz
Kod: 33-300
NIP: 734-30-20-336

Telefon: 509 217 808Kategorie:

Opis:

Akademia tańca z Nowego Sącza, która oferuje zajęcia taneczna dla każdego zainteresowanego. Sporo form od tańca nowoczesnego aż po taniec towarzyski zaspokoją każdego miłośnika dynamicznych i fajnych efektów. Zajęcia są prowadzone w kilkuosobowej grupie osób gdzie jest urzekająca i sympatyczna atmosfera. Certyfikowany instruktor tańca dopasuje zajęcia do kwalifikacji całej grupy tanecznej.