Podobne strony

 • Serwis przeznaczony dla polskich notariuszy

  Notariusze
  Serwis udostępnia pakiet usług internetowych dla notariuszy na który składają się: ogólnopolski numer dostępowy, oprogramowanie, serwisy informacyjne i serwis techniczny.
 • Notariat Polski - Izba Notarialna w Warszawie

  Notariusze
  Izba Notarialna w Warszawie jest największą regionalną niedochodową organizacją samorządową notariuszy w Polsce. Na stronach serwisu znajdziesz podstawowe informacje o działalności Izby, oraz spis Izb Notarialnych i Kancelarii Notarialnych w Polsce.
 • Poznańska Izba Notarialna

  Notariusze
  Na stronach Poznańskiej Izby Notarialnej znajdziesz: informacje o działalności Izby, historię, strukturę organizacyjną, zasięg terytoralny, wykaz kancelarii notarialnych, komunikaty. Izba prowadzi także serwis prawny, w ramach którego udostępnia - dla zarejestrowanych użytkowników - zbiory aktów normatywnych, orzecznictwo sądów polskich.
 • Krajowa Rada Notarialna

  Organizacje
  Na stronach serwisu KRN znajdziesz informacje o biurze i składzie KRN, historii notariatu, zbiory praw o notariacie, kodeks etyki, aktualności, spis Rad Izb Notarialnych.
 • Polski Serwer Prawa - LEX

  Serwisy prawnicze
  Przepisy prawne od 1995 r, orzecznictwo, periodyki prawnicze, bazy adresowe, porady prawników, informacje o szkoleniach i konferencjach, a ponadto konta pocztowe dla prawników - oto co znajdziesz na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Kanceleria Adwokacka Wojciech Michalczewicz - Katowice ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.notariusz-michalewicz.pl

Ulica: ul. Dąbrówki 15/1

Miasto: Lubomia
Kod: 40-081
NIP:

Telefon: 322068423Kategorie:

Opis:

W Katowicach znajduje się Kancelaria Notarialna z biurem notarialnym. Firma absorbuje się między innymi sporządzaniem aktów notarialnych lub aktów poświadczenia czy dziedziczenia. Dokładnie z treścią ustawy „Prawo o notariacie” Rejent wykonuje czynności, którym Państwo są zobowiązani bądź pragną nadać formę notarialną. Użytkownicy mogą skorzystać z usług świadczonych przez biuro notarialne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:30. Istnieje także ewentualność dokonania czynności notarialnej o innej porze dowolnego dnia, po wcześniejszym uzgodnieniu z notariuszem. W celu dostania większej ilości informacji zapoznaj się ze stroną internetową kancelarii.