Podobne strony

 • Biuro Podróży "Greland Tour"

  Biura podróży
  Oferta biura turystycznego, Sylwester 2000 (Rzym, Zakopane, Świeradów, Trzy Stolice, Budapeszt, Paryż, Dolny Kubin), propozycje wycieczek, kolonii i obozów.
 • Biuro Podróży Traper

  Biura podróży
  Wczasy, wycieczki, kolonie, obozy, oferta dla szkół i firm. Informacje o ofercie wczosowej i sylwestrowej. Ze względu na to, że ofery turystyczne pełne są pojęć które mogą być tajemnicze i niezrozumiałe na stronie zamieszczono "Słowniczek Trapera", który pozwoli dokładnie je zrozumieć.
 • Baza Sportów Zimowych Zieleniec

  Ośrodki, wyciągi
  Strona bazy sportowo-rekreacyjnej. Znajdują się na niej informacje o walorach turystycznych tego regionu narciarskiego.
 • Ogólnopolska lista kwater prywatnych

  Agroturystyka
  Na stronie znajdziesz wyszukiwarkę, która pomoże Ci znaleźć spełniające twoje wymagania kwatery w różnych rejonach Polski.
 • MMK - Biuro Usług Turystycznych

  Biura podróży
  Serwis Turystyczny biura MMK - zawiera oferty wczasów, wycieczek, przewozów i okazji last minute - ciekawe oferty najlepszych touroperatorów, praktyczne informacje dla podróżujących, kursy walut i prognozę pogody.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Szkoła narciarska ::

Nasza ocena:
Adres: http://szkolazdrowia.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Ideą naszej firmy jest organizacja jak najbardziej atrakcyjnych wyjazdów sportowych w oparciu o założenie, że kondycja i zdrowie są kluczem do szczęścia. Z badań wynika, że nasz kraj coraz bardziej atakuje plaga otyłości, żyjemy w zatłoczonych miastach, co generuje dodatkowe stresy. Chcesz zadbać o siebie i swoje zdrowie? Przyjdź do nas. Nasza szkoła narciarska organizuje najlepsze wyjazdy narciarskie i zatrudnia najlepszych instruktorów. Nasze wyjazdy to kontakt z naturą i świetna zabawa.