Podobne strony

 • Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska PRz

  Budownictwo
  Strona zawiera informacje o historii i władzach uczelni, studiach magistersko - inżynierskich na kierunkach: Budownictwo oraz Inżynieria środowiska (w systemie dziennym i zaocznym).
 • Bionika Sp. z o.o.

  Eko-biznes
  Bionika Sp. z o.o. Centrum Naukowo - Wdrożeniowe Gospodarki Odpadami proponuje usługi w zakresie systemowych rozwiązań gospodarki przeterminowanymi lekami i odczynnikami chemicznymi.
 • PUH Cortex II

  Eko-biznes
  Strona o odpadach oraz o wszystkim co się wiąże z ich usuwaniem i utylizacją.
 • Orwak Polska Sp. z o.o.

  Eko-biznes
  Urządzenia do sortowania, prasowania i odzyskiwania odpadów.
 • Federacja Zielonych

  Organizacje ekologiczne
  Teksty i zdjęcia o ochronie przyrody w Polsce.


:: Sinoma - odpady niebezpieczne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sinoma.pl/

Ulica: Brzeska 2

Miasto: Kraków
Kod: 31-998
NIP:

Telefon: (12)6441902
Opis:

Polecamy Państwu propozycję przedstawioną przez przedsiębiorstwo Sinoma, która skupuje oraz w odpowiedni sposób zagospodarowuje różnorodne odpady. Nasze oddziały rozmieszczone są w licznych miastach całej Polski. Zajmujemy się przede wszystkim skupowaniem oraz przekazywaniem do recyklingu złomu stalowego, żeliwnego, zużytego sprzętu AGD i RTV, metali kolorowych i makulatury. Przyjmujemy również odpady budowlane, nietypowe, medyczne oraz inne. Kierujemy się przy tym najnowszymi uregulowaniami prawnymi dotyczącymi takich procesów. Działania podejmowane przez nas mają na celu miedzy innymi ochronę środowiska naturalnego. Wychodzimy naprzeciwko też oczekiwaniom naszych Klientów. Odbieramy od nich odpady oraz dostarczamy specjalne kontenery na śmieci. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo dokładniejsze dane o naszej firmie i całej naszej działalności. Zapraszamy.