Podobne strony

 • AUTO-KASACJA

  Złomowanie
  Ogólna oferta firmy zajmującej się: recyclingiem samochodów, transportem, skupem i demontażem aut oraz sprzedażą części. Informacje czym jest recycling, przebieg procesu demontażu, lista samochodów do jakich firma posiada używane części.
 • Prochem

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo kompleksowej obsługi inwestycji. Projektuje, kompletuje dostawy, realizuje budowę oraz przeprowadza rozruch w systemie "pod klucz". Wykonuje także roboty cząstkowe. Firma specjalizuje się w instalacjach przemysłowych i ochronie srodowiska. Buduje oczyszczalnie ścieków, instalacje chemi ciężkiej, obiekty rafineryjne. Na stronie profil działalności załadu oraz referencje.
 • PPH Pietrucha

  Producenci
  Przedsiębiorstwo produkuje parapety komorowe, profile PCV, stolarkę okienną i drzwi. W witrynie oferta produktów, właściwości użytkowe, katalog zdjęciowy.
 • GPPU-Gdańsk

  Eko-biznes
  Gdańskie przedsiębiorstwo jest producentem kompleksowych rozwiązań w zakresie utylizacji odpadów, ciepłownictwa i usług podwodnych. W ofercie dostawa, montaż, szkolenie obsługi i serwis. Na stronie wykaz obiektów powstałych przy udziale przedsiębiorstwa.
 • Meramont

  Eko-biznes
  Realizacja prac związanych z automatyzacją procesów technologicznych dla przemysłu i gospodarki komunalnej: ujęcia i stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków (przemysłowe i komunalne), ciepłownie, kotłownie zakładowe, osiedlowe.


:: Utylizacja elektroniki ::

Nasza ocena:
Adres: http://tom-kol.pl/

Ulica: Perla 10

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Kod: 41-300
NIP: 6482647038

Telefon: +48 799 16 0000
Opis:

Nasza firma zajmuje się fachowymi i kompleksowymi usługami w obrębie utylizacji sprzęt elektronicznego i odbioru odpadów wielorakiego rodzaju. Na rynku działamy już od 2005 roku i skupiamy się na Górnym Śląsku, gdzie mieszczą się nasze oddziały. Nasza firma dzierży obszerne doświadczenie w specjalizacji odkupu i handlu odpadami i elektrośmieciami. Posiadamy wszelkie kluczowe zezwolenia.