Podobne strony

  • Kuchania wielkopolska

    Przepisy kulinarne
    W wielu rejonach kraju Wielkopolanie nazywani są poznańskimi pyrami i ma ta nazwa swoje historyczne uzasadnienie. Od XIX w. dominującą rolę w kuchni wielkopolskiej zaczęły odgrywać ziemniaki, zwane tu pyrami. Jeśli chcesz przyrządzić sobie parzybrodę, ślepe ryby, zupę "NIC", szagówki, plyndze, pyry z gzikiem, galart czy też szneki z glancem - zajrzyj na stronę, a znajdziesz tu wiele przepisów na apetyczne potrawy kuchni wielkopolskiej.
  • Elipsa Sp. z o.o.

    Owoce i warzywa
    Na stronie przedstawia się firma zajmująca się przetwórstwem ziemniaków, w wyniku którego otrzymuje skrobię, susze (kostka i grys) oraz spirytus ziemniaczany. Ponadto wytwarza gotowe mieszanki spożywcze (pyzy, kluski śląskie, placki ziemniaczane, knedle i racuchy) jak również susz prażynkowy (pellet) i prażonki.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Ziemniaczane.pl – placek po węgiersku ::

Nasza ocena:
Adres: http://ziemniaczane.pl/

Kategorie:

Opis:

Dziś powiększa się liczebność osób trudniących się gotowaniem, z racji sławy programów telewizyjnych o gotowaniu. Stacje telewizyjne wkładają trud w owe projekty, albowiem zauważają w nich siłę. W takich audycjach nierzadko widzimy śmiałe zastosowania chociażby na placek węgierski.