Podobne strony

 • Serwis przeznaczony dla polskich notariuszy

  Notariusze
  Serwis udostępnia pakiet usług internetowych dla notariuszy na który składają się: ogólnopolski numer dostępowy, oprogramowanie, serwisy informacyjne i serwis techniczny.
 • Notariat Polski - Izba Notarialna w Warszawie

  Notariusze
  Izba Notarialna w Warszawie jest największą regionalną niedochodową organizacją samorządową notariuszy w Polsce. Na stronach serwisu znajdziesz podstawowe informacje o działalności Izby, oraz spis Izb Notarialnych i Kancelarii Notarialnych w Polsce.
 • Poznańska Izba Notarialna

  Notariusze
  Na stronach Poznańskiej Izby Notarialnej znajdziesz: informacje o działalności Izby, historię, strukturę organizacyjną, zasięg terytoralny, wykaz kancelarii notarialnych, komunikaty. Izba prowadzi także serwis prawny, w ramach którego udostępnia - dla zarejestrowanych użytkowników - zbiory aktów normatywnych, orzecznictwo sądów polskich.
 • Krajowa Rada Notarialna

  Organizacje
  Na stronach serwisu KRN znajdziesz informacje o biurze i składzie KRN, historii notariatu, zbiory praw o notariacie, kodeks etyki, aktualności, spis Rad Izb Notarialnych.
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz : Leopold Rymarz

  Notariusze
  Strona lubelskiego prawnika zawierająca informacje o zakresie działania jego kancelarii, cennik wykonywanych usług oraz wiadomości na temat ustroju notariatu w Polsce.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Kancelaria notarialna Łukasz Chwiałkowski ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.notariusztorun.info

Ulica: Łazienna 32

Miasto:
Kod: 87-100
NIP:

Telefon: 566210864Kategorie:

Opis:

W Toruniu można skorzystać z usług Kancelarii Notarialnej z biurem notarialnym. W obszar czynności przeprowadzanych przez notariusza wchodzi w szczególności przygotowywanie aktów notarialnych czy też aktów poświadczenia dziedziczenia. Czynności notarialne i doradztwo prawne prowadzone są w języku polskim lub w języku obcym, korzystając z pomocy tłumacza przysięgłego. Notariusz Kancelarii postępuje zgodnie ze złożonym ślubowaniem oraz obowiązującymi regułami prawa obowiązującymi w Polsce. Zarówno w trakcie czynności notarialnej jak i jej zakończeniu, notariusz ma obowiązek zachować w tajemnicy okoliczności sprawy klientów. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.