Podobne strony

 • DEUTSCH s.c. - Szkoła Języka Niemieckiego i Angielskiego

  Szkoły języków obcych
  Szkoła oferuje intensywne kursy językowe dla dorosłych, dzieci i młodzieży na wszystkich stopniach zaawansowania, w tym kursy języka biznesu, przygotowanie do matury i egzaminów na anglistykę i germanistykę. Oprócz stacjonarnych w ofercie są też kursy z dojazdem lektora do przedsiębiorstwa
 • Szkoła Języków "Perfect"

  Szkoły języków obcych
  Na rozbudowanej stronie szkoły języków obcych znajdziesz poza informacjami o niej i jej ofercie szereg danych na temat możliwości nauki języków za granicą (czasem w połączeniu z pracą) - głównie w Australii.
 • Business Class - kursy językowe dla firm (Warszawa)

  Szkoły języków obcych
  Oferta kursów językowych dla firm w zakresie angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, holenderskiego i innych. Oferta obejmuje Business English, kursy profilowane i specjalny program dla osób mających kłopoty z przyswajaniem języka. Szczegóły oferty, cennik, listaę klientów oraz dane kontaktowe poznasz na stronie.
 • A.N.D. Centrum Języków Obcych

  Szkoły języków obcych
  Kursy angielskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego, niemieckiego i innych języków z dojazdem do słuchaczy. Oferta skierowana do firm i osób prywatnych. Szczegóły oferty, metody, lektorzy, ceny i kontakt - na stronie.
 • "Hello" - Prywatna Szkoła Języków Obcych w Pile

  Szkoły języków obcych
  Szkoła uczy w zakresie języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i rosyjskiego w kraju i za granicą (USA, Wielka Brytania, Francja, Malta, Włochy i inne). Kursy adresowane są zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, oferta obejmuje kursy specjalistyczne i szkolenia dla firm. Na stronie przejrzysz ofertę, poznasz kadrę, a także zamówisz lekcję próbną.


:: Kursy językowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.champions-academy.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeśli marzysz o nauce języka obcego, nie zwlekaj dłużej! Chcesz aby twoje dziecko płynnie mówiło po angielsku? A może wyjeżdżasz do pracy do Niemiec? Jeśli tak to dowiedź naszą szkołę językową, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Proponowane przez nas kursy językowe warszawa gwarantują wysoką jakość nauki w małych grupach. Naszym celem jest nauczyć Cię rozmawiać! Przekonaj się, że warto nam zaufać! Z nami nauka języka obcego będzie prawdziwą przyjemnością, tylko nam zaufaj!