Podobne strony

 • Autoservice Jaro & Sław

  Części zamienne
  Firma Autoservice Jaro & Sław zajmuje się naprawą, sprzedażą, montażem i demontażem turbosprężarek. Posiada szeroki asortyment turbin do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a także do autobusów, ciągników, łodzi motorowych itp. Na stronie umieszczono dodatkowo porady związane z eksploatacją turbosprężarek oraz klasyfikację objawów i przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania turbosprężarki.
 • Autoryzowana Stacja Obsługi Samochodów - Pezal Sp. z o. o.

  Silniki
  A.S.O. Pezal świadczy swoje usługi w zakresie: diagnostyki stanu silnika i diagnostyki instalacji elektroniczno-elektrycznej systemów sterowania silnikiem oraz wtryskiem paliwa; wykonywania napraw silników, systemów wtrysku paliwa, wtryskiwaczy wszelkich typów, oraz turbosprężarek; sprzedaży części samochodowych. Firma posiada autoryzacje wielu światowych potentatów motoryzacyjnych.
 • Megarolex

  Metalurgia
  Strona firmy handlowej, działającej na rynku krajowym oraz zagranicznym, specjalizującej się w branży metalurgicznej oraz części zamiennych do maszyn budowlanych, silników wysokoprężnych i innych. Na stronie można zapoznać się z jej ofertą.
 • MIKRUT

  Branże inne
  MIKRUT to wyroby z metalu, produkcja na prasach i spawanie oraz transport międzynarodowy i spedycja.
 • Turbosprężarki, regeneracja, naprawa, serwis turbosprężarek

  Motoryzacja i transport
  Firma MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to wysokiej jakości podzespoły i usługi. Jest to działalność z branży motoryzacyjnej, która zajmuje się naprawą czyli regeneracją podzespołów układu turbo silników samochodów osobowych. Posiadamy na stanie wiele modeli i rodzajów turbosprężarek dostępnych od ręki. Pozostałe naprawiamy, poddajemy procesowi który nazywa się regeneracja turbosprężarek. Dzięki temu turbiny nadają się do dalszej eksploatacji. Firma nasza turbosprężarki ze zmienną geometrią VNT oraz turbosprężarki ze sterownikami elektronicznymi. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracowników to sukces, na który pracujemy od 2000 roku w branży.


:: F.H.U. JULITA KRZYSZTOF WITEK WROCŁAW nowe turbosprężarki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.turbojulita.pl

Ulica: Armii Ludowej 11

Miasto: Wrocław
Kod: 51-214
NIP: 9111675881

Telefon: 713251919
Opis:

Firma Turbo Julita to obecnie jedna z najważniejszych marek zajmujących się regeneracją oraz reperacją turbosprężarek. W branży działamy od 2000 roku i poprzez ten okres zregenerowaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy turbosprężarek do pojazdów z silnikiem diesla oraz z silnikiem benzynowym. Było to realne dzięki wykwalifikowanemu zespołowi mechaników, którzy posiadają wieloletnie praktyki, a także zdolności. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny oraz urządzenia diagnostyczne, jakie wspomagają naszą pracę. Współdziałamy z osobami prywatnymi, firmami motoryzacyjnymi i serwisami renomowanych marek w całym kraju. Zapraszamy na witrynę.