Podobne strony

 • KRAKSPED

  Transport
  Firma zajmująca się międzynarodowym transportem i spedycją drogową oraz spedycją lotniczą (odbiór i dostawa pod wskazany adres), morską spedycją kontenerową. Firma posiada również magazyny celne i spedycyjną agencję celną.
 • No limit - transport i spedycja

  Transport
  Firma zajmująca się kompleksową obsługą logistyczną przedsiębiorstw, spedycją i magazynowaniem. W ofercie: dystrybucja od drzwi do drzwi, spedycja międzynarodowa, spedycja krajowa, prowadzenie magazynów handlowych, prowadzenie magazynów zapasów, doradztwo logistyczne, dzierżawa powierzchni magazynowych, składowanie towarów całopaletowych.
 • Doma Export

  Lotnictwo_cywilne
  Dane kontaktowe firmy świadczącej usługi w zakresie transportu morskiego i lotniczego dla firm i klientów prywatnych.
 • Hermes Sp. z o. o.

  Transport
  Prezentacja spółki Hermes, która świadczy usługi w zakresie: spedycji morskiej; spedycji lądowej; obrotu towarów w porcie Gdańsk, Gdynia, Szczecin; odpraw celnych przy eksporcie; imporcie i tranzycie drogą morską i lądową; kontroli obrotów towarów w porcie; agencji statków w portach polskich; itp.
 • Expolco Transped Sp. z o. o.

  Transport morski i śródlądowy
  Witryna internetowa firmy świadczącej usługi z zakresu spedycji morskiej i transportu międzynarodowego-kontenerowego na bazie portów: Gdynia, Gdańsk, Hamburg i Bremenhaven. Firma specjalizuje się w obsłudze drobnicy skonteneryzowanej i konwencjonalnej. Na stronie zamieszczone są informacje o firmie i jej działalności. Znaleźć tu można także internetowe zapytania ofertowe oraz zlecenia spedytorskie i transportowe.


:: Net-Cargo transport kontenerowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.net-cargo.pl

Ulica: Kontenerowa 69

Miasto:
Kod: 81-155
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Lata praktyki i profesjonalna wiedza to podstawy dla firmy zajmującej się spedycją lądową oraz morską, natomiast NET-CARGO może zaproponować Państwu wiele więcej. Proponujemy w dodatku pośredniczenie w usługach magazynowania, ubezpieczenia oraz w usługach agencji celnej. Funkcjonujemy od 2004 roku, w następstwie tego możemy poszczycić się doświadczeniem, ale na dodatek nasze zaangażowanie istotnie wpływa na jakość proponowanych usług i pomaga nam się rozwijać. To w następstwie tego mamy tak okazały asortyment świadczonych usług, natomiast nasi klienci cieszą się z naszej terminowości, staranności i uczciwości. Członkowstwo w Polskiej Izbie Spedycji i Logistyki potwierdza nasze starania oraz w konsekwencji najwyższą jakość usług. Przestrzegamy na dodatek Ogólnych Polskich Warunków Spedycyjnych, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu. Więcej informacji oraz detali odnajdą Państwo na stronie: