Podobne strony

 • Najlepsze konto osobiste

  Ekonomia
  Blog o najlepszych kontach osobistych (ROR), czyli kontach rozliczeniowych oferowanych przez wszystkie znaczące banki w Polsce. Rzetelnie opisujemy różne typy kont, w tym: osobistych, oszczędnościowych, młodzieżowych i firmowych. Jeśli szukasz nowego konta bankowego to tutaj znajdziesz wszystkie informacje, które pomogą w najkorzystniejszym wyborze miejsca przechowywania swoich pieniędzy.
 • Reklama na telebimach - Sklep

  Ekonomia
  Jeśli chcesz pokazać swój produkt lub swoje usługi to koniecznie musisz skorzystać z nowoczesnej w pełni interaktywnej formy reklamy outdoorowej. Reklama na telebimach o powierzchni od 20 m2 to idealna forma reklamy, która trafia do tysięcy odbiorców każdego dnia. Wejdź, wybierz telebimy i zacznij emitować swoją emisję reklamy.
 • Pośrednik Bezpieczny.pl - Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195

  Ekonomia
  Jeśli poszukujesz dobrych ubezpieczeń NNW Szkolne, to zapraszam Cię na stronę Bezpieczny.pl. Znajdziesz tu bardzo interesujące pakiety ubezpieczeń NNW dla dzieci. Ponadto cenę swojego ubezpieczenia możesz obniżyć wpisując na etapie zakupu nasz Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02195. Pośrednik Bezpieczny.pl zaprasza Cię do sprawdzenia unikatowej oferty TU Generali.
 • Hiwave Network - blockchain w biznesie

  Ekonomia
  Tokeny personalne w ciekawy sposób potrafią pomóc w budowaniu marketingu danego przedsiębiorstwa. Zostały one wprowadzone do obiegu stosunkowo niedawno, ale zrobiły ogromny postęp, zyskały na popularności i coraz więcej firm decyduje się na ich wykorzystanie w biznesie. Dzięki temu, w jaki sposób są one zapisane można je przyrównać do pieniądza papierowego, który zwiera odpowiedni hologram. Sam w sobie token, podobnie jak i banknot, nie posiada wartości.
 • Naprawa Endoskopów Sonologistic Plus

  Ekonomia
  Serwis endoskopów Sonologistic zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat istniejemy na rynku i cieszymy się zaufaniem placówek medycznych. Do naszych usług należy między innymi naprawa endoskopów, oraz usługi myjni endoskopowej. Zapewniamy Was, że wszystkie czynności przeprowadzamy w bardzo sterylnych warunkach z zachowaniem odpowiednich norm. Sonologistic Plus - sprzedaż i serwis endoskopów ul. Kresowa 7A, 22-400 Zamość Tel: 84 307 22 28 http://sonologistic.pl


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Pracodawcy Kęty ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.praca-kety.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Serwis internetowy o nazwie Praca Kęty powstał z myślą o wszystkich tych, którzy szukają pracy na terenie Kęt i okolicznych miejscowości. Każdy może zaznajomić się z naszą ofertą zupełnie za darmo i składać swoje CV na konkretne stanowisko pracy. W ten sposób można naprawdę łatwo znaleźć pracę. Pracodawcy dodają ogłoszenia na stronę serwisu za jedyne pięćdziesiąt złotych netto miesięcznie, przy zapewnieniu stu tysięcznej oglądalności oferty. Ogłoszenie pojawi się też w serwisie Praca Bielsko.