Podobne strony

 • Kwalifikowane Szkółki Owocowe i Róż mgr inż. Jacek Wolski

  Rośliny i nasiona
  Strona domowa Kwalifikowanej Szkółki Owoców i Róż. Znajdziemy tutaj informacje o szkółce, jej ofercie, trochę zarysu teorii i wiele innych ciekawostek ogrodniczych.
 • Vitroflora

  Rośliny i nasiona
  Strona dostawcy sadzonek najlepszych odmian (gerbery, petunie kaskadowe, gwiazdy betlejemskie) przedstawia w swoim serwisie firmowy katalog chryzantem oraz instrukcje ich uprawy i prowadzenia.
 • Kwiaciarnia Internetowa

  Kwiaciarnie
  Prezentacja kwiaciarni internetowej, która oferuje sprzedaż kwiatów przez internet. Klient może wybrać bukiety z róż, wiązanki z kwiatów mieszanych, kompozycje kwiatowe, a także sam może skomponować własny bukiet. Kwiaciarnia realizuje zamówienia na terenie Polski i 38 państw na świecie.
 • Kwiaciarnia internetowa

  Kwiaciarnie
  Korzystając z zamieszczonej na stronie oferty i przesyłając ładny bukiecik kwiatów możesz sprawić komuś prawdziwą niespodziankę i dużo przyjemności. Wszystkie podane ceny dostaw do Trójmiasta, Polski lub w Świat są cenami brutto (z VAT) i obejmują koszt dostawy.
 • rosa_turchese

  R
  Czego to człowiek nie wymyślił mając do dyspozycji długopis i ołówek, czyli zbiór rysynków wykonanych tymi "narzędziami". Na stronie znajdziemy mnóstwo zdjęć różnych, różniastych róż i zabawy rysunkowe.


:: Internetowa kwiaciarnia wysyłkowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://kwiatolinia.pl

Ulica: Pszczyńska 13

Miasto:
Kod: 44-100
NIP:

Telefon: 327905259
Opis:

Kwiatolinia.pl to firma, która powstała z myślą o niezwykle nowoczesnym kliencie, żyjącym w ciągłym biegu, a równolegle pragnącym dbać o swoich najbliższych. Dzięki nam każdy ma możliwość wysyłki kwiatów do każdego miejsca w Polsce i na świecie. Zamówienia odbieramy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zdajemy sobie natomiast sprawę, że nie zawsze istnieje ewentualność zrealizowania połączenia telefonicznego, dlatego też oferujemy również kontakt internetowy, który można realnie wykonać choćby przez telefon komórkowy posiadający internet. Nasi konsultanci są w pełni do Państwa dyspozycji. Doradzą, wspomogą w wyborze, przedstawią szczegóły propozycji. Dbamy o nadzwyczaj wysokie standardy obsługi naszych klientów, dlatego też zatrudniamy osoby odpowiedzialne, rzetelne, kompetentne, a przede wszystkim życzliwe i profesjonalne. Zapewniamy odpisanie na każdą wiadomość w przeciągu doby. Bardzo szybka wysyłka kwiatów i ogromny ich wybór sprawiają, że nasze usługi cieszą się bardzo sporą