Podobne strony

 • TURBO24 - usługi motoryzacyjne

  Ekonomia
  Przedsiębiorstwo Turbo24 zaprasza do współpracy klientów indywidualnych, warsztaty samochodowe, serwisy autoryzowane z terenu całej Polski, a także z zagranicy. Na swoją specjalność wybrali turbosprężarki, dlatego dziś ta dziedzina nie ma dla nich tajemnic. Swoim kontrahentom proponują zarówno diagnostykę, reperację jak i sprzedaż tych urządzeń. Wszystkie oferowane przez nich urządzenia - i nowe, i po regeneracji - sprawdzone są pod kątem funkcjonowania. Proponują turbosprężarki takich firm jak GARRETT, KKK, IHI, MITSUBISHI, HOLSET, SCHWITZER i innych. U nich można kupić i naprawić urządzenia do wszystkich modeli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych oraz do silników przemysłowych. W trosce o utrzymanie najwyższego standardu usług wciąż modernizują i doposażają posiadany park maszynowy. To pozwala im na przeprowadzanie nawet najbardziej trudnych zadań. Szczegółową ofertę firmy znaleźć można na stronie
 • F.H.U. JULITA KRZYSZTOF WITEK WROCŁAW nowe turbosprężarki

  Motoryzacja i transport
  Firma Turbo Julita to obecnie jedna z najważniejszych marek zajmujących się regeneracją oraz reperacją turbosprężarek. W branży działamy od 2000 roku i poprzez ten okres zregenerowaliśmy już kilkadziesiąt tysięcy turbosprężarek do pojazdów z silnikiem diesla oraz z silnikiem benzynowym. Było to realne dzięki wykwalifikowanemu zespołowi mechaników, którzy posiadają wieloletnie praktyki, a także zdolności. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny oraz urządzenia diagnostyczne, jakie wspomagają naszą pracę. Współdziałamy z osobami prywatnymi, firmami motoryzacyjnymi i serwisami renomowanych marek w całym kraju. Zapraszamy na witrynę.
 • TURBO-TECH HALINA SYPUŁA naprawa turbosprężarek łódź

  Motoryzacja i transport
  Turbo-Tech znajdujący się w Łodzi to serwis turbosprężarek z dużym doświadczeniem. Dzięki nowoczesnym maszynom, obszernemu wyborowi elementów zamiennych i wykwalifikowanej załodze pracowników jest w stanie wykonywać swoje usługi na najwyższym poziomie. Klienci nie muszą przybywać bezpośrednio do warsztatu, wystarczy przesłać uszkodzoną część przez firmę kurierską. Zostanie odesłana na adres klienta bezzwłocznie po jej zregenerowaniu albo naprawieniu.
 • Regeneracja turbin Poznań

  Ekonomia
  Na stronie internetowej e-turbiny.pl mają Państwo okazję zapoznać się z ofertą firmy motoryzacyjnej, która zajmuje się regeneracją zużytych turbosprężarek. W przypadku niemożliwości naprawy turbiny, istnieje sposobność zakupu trubosprężarki nowej. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą.
 • TURBOSPRĘŻARKI regeneracja turbin

  Ekonomia
  Turbosprężarki Aurelia Białas to firma, która funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 1999 roku. Głównym profilem naszej dzialalności jest regeneracja oraz sprzedaż turbosprężarek. Zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników, która ma ogromne doświadczenie w regeneracji turbin, naprawie turbosprężarek jak i innych usługach serwisowych. Jesteśmy firmą, która prężnie się rozwija, dlatego dążymy do powiększania naszego parku maszynowego oraz zaplecza materialowego. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.


:: Regeneracja i wymiana turbosprężarki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.turbo-sprezarki.com.pl

Ulica: Cieśle 11

Miasto:
Kod: 56-400
NIP:

Telefon:
Opis:

Istnieje niezwykle wiele przyczyn awarii turbosprężarek. Jedno jest pewne, jeżeli takie zdarzenie wystąpi w Twoim aucie, powinieneś bezzwłocznie udać się do dobrego zakładu, w którym zdiagnozują przyczynę problemu oraz wybiorą jak najkorzystnieje jego rozwiązanie. Odpowiednio funkcjonująca turbosprężarka to większa moc silnika i mniejsze zużycie paliwa. W Zakładzie P.P.H.U. TURBO zregenerujesz każdą turbosprężarkę czy też wymienisz ją na nową. Pomożemy Ci we właściwym wyborze, aby w pełni spełnił oczekiwania. Zapewniamy Ci dostęp do urządzeń marek HOLSET, GARRET, Mitsubishi, SCHWITZER, IHI, KKK. Gwarantujemy, że spośród wielu modeli objętych naszą ofertą znajdziesz tę, która spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli masz potrzebę dowiedzenia się więcej na temat działalności firmy, odwiedź koniecznie jej stronę internetową: