Podobne strony

 • M plus M MOTORSPORT

  Tuning mechaniczny
  Firma M plus M MOTORSPORT jest przedstawicielem na Polskę takich firm jak: PSI, OMP, AP, Speedline oraz sportowego ogumienia marki Dunlop. To ona dostarczała w sezonie 2001 i 2002 opony do wyścigowego Pucharu Alfa Romeo 156. Firma zajmuje się głównie sprzedażą hurtową, nie zapominając o klientach detalicznych, którym m.in. proponuje usługi warsztatowe oraz przygotowywanie samochodów do sportu.
 • Świątek Tunning

  Tuning mechaniczny
  Jest to oficjalna strona firmy zajmującej sie tuningowaniem jak i przygotowywaniem samochodów do startów w imprezach sportowych. Specjalnoscią firmy są sportowe wałki rozrządu, z których produkcji firma słynie w całym kraju. Witryna zawiera kompletną ofertę firmy oraz bogatą galerię. Jest możliwość dokonywania zakupów poprzez e-mail.
 • Centrum elektroniki samochodowej

  Elektronika samochodowa
  Firma zajmuje się elektronicznym diagnozowaniem usterek oraz naprawą elektroniki pojazdowej. Firma oferuje również usługi w zakresie chip-tuningu. Na stronie znajdziesz omówione pokrótce tematy elektroniki w motoryzacji.
 • Filtr cząstek stałych

  Motoryzacja i transport
  Filtry cząstek stałych do autobusów, busów i samochodów ciężarowych pozwalają na uzyskanie normy ekologicznej na poziomie Euro 4.
 • Filtry cząstek stałych fap/dpf serwis, regeneracja, wymiana

  Motoryzacja i transport
  Serwis poświęcony filtrom cząstek stałych. Firma oferuje dozbrajanie w filtr czastek stałych pojazdy z niższą normą co pozwala wjechać do tzw. zielonych stref. W ofercie firmy regeneracja kłopotliwych filtrów cząstek stałych zwanymi tez fap dpf. Filtry te często się zapychają i trzeba je zregenerować - wypali. Na stronie także: przewóz osób, sprzedaż autobusów, dowozy pracownicze.


:: DRtuning - Chip tuning Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.drtuning.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Korzystając z usług naszej firmy możesz mieć pewność dokonania wyboru najwyższej jakości oraz dbałości o zadowolenie każdego klienta. Motoryzacja to nasza pasja, dlatego posiadamy szeroką wiedzę w jej zakresie, która pozwala nam na świadczenie usług o najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasza firma spełniała indywidualne oczekiwania każdego klienta. W naszej ofercie możesz znaleźć m.in. tuning elektroniczny oraz mechaniczny, modyfikacje wyczynowe do sportu, przeglądy, pomiary na hamowni i inne.