Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • Budownictwo przemysłowe

  Firmy wg branży
  Nasza działalność jest ściśle związana z transferem i wytwarzaniem technologii. Jest ona wykorzystywana w budownictwie inżynieryjnym i przemysłowym. Wytwarzamy systemy nawierzchni szynowych, chemię budowlaną dla infrastruktury oraz dla przemysłu. Zajmujemy się także engineeringiem, oferując budownictwo mostowe oraz drogowe, konstrukcje nawierzchni szynowych, a także obiekty użyteczności publicznej.
 • Finops.pl

  Firmy wg branży
  Serwis Finops.pl zaprasza wszystkich, którzy poszukują swojego ulubionego miejsca w sieci. U nas znajdziecie mnóstwo zabawnych zdjęć i rozrywki. Większość materiałów zamieszczonych na stronie to galerie niecodziennych zdjęć opatrzone krótkimi komentarzami. Tematyka strony jest bardzo szeroka (np. zwierzęta, samochody, imprezy, celebryci, sport). Zapraszamy do przeglądania zamieszczonych materiałów i komentowania zdjęć.
 • Drukarnia internetowa Selprom

  Firmy wg branży
  Wysoka jakość świadczonych usług, szybka darmowa przesyłka, konkurencyjne ceny, 10 % rabatu na pierwszy koszyk i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów, to tylko kilka faktów przemawiających za wyborem drukarni internetowej Selprom. W ofercie drukarni znajduje się nie tylko druk ulotek, plakatów, teczek ofertowych czy banerów, ale również wiatraczki reklamowe, torby papierowe czy magnetyczne zakładki do książek.
 • Lampki nocne

  Firmy wg branży
  Jeżeli myślisz nad wyborem konkretnego oświetlenia do swego domu, firmy, restauracji, hotelu lub też innego miejsca, to zobacz koniecznie, co ciekawego ma Tobie do zaoferowania sklep online Lampy w Domu. W ofercie tego popularnego i chętnie wybieranego przez krajowych oraz zagranicznych klientów sklepu możesz odnaleźć wyjątkowe drewniane lub metalowe lampy i elementy oświetlenia w bardzo korzystnej cenie.


:: Bar Chiński Hao - Chi ::

Nasza ocena:
Adres: www.chinczykwkrupiej.pl

Ulica: Główna 3

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-540
NIP: NIP 951-180-55-19

Telefon: 22 243 10 53
Opis:

Hao - Chi - Bar Chiński Krupia Wólka - Zalesie Górne. W Ofercie: chińszczyzna, kebab, kuchnia azjatycka. Zalesie Górne, Prażmów, Ustanów - Restauracja chińska serwuje dania na miejscu i na wynos.
Serdecznie zapraszamy Szanownych Klientów do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz do wypróbowania naszych pysznych, chińskich potraw.