Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia

  Firmy wg branży
  Firma SKK to firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Kreatywni, nastawieni na działanie i wyczuleni na wymagania runku pracy stale powiększamy i doskonalimy ofertę kursów zawodowych. Centrum Kursów Specjalistycznych w SKK jest jednostką przygotowaną do obsługi konkretnych branż stawiających wysokie wymagania co do kwalifikacji, bezpieczeństwa i jakości pracy osób działających w ich obrębie.
 • Immergas nowoczesne systemy grzewcze.

  Firmy wg branży
  Immergas to producent nowoczesnych technologii grzewczych. Posiadająca ponad pięćdziesięcioletnią tradycję. Firma dostarcza nowoczesne rozwiązania wyróżniające się solidnością i najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Wśród produktów Immergas znajdują się między innymi ekonomiczne grzejniki oraz kotły gazowe opatrzone wieloma certyfikatami i gwarantujące długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie. Dbając o środowisko naturalne firma oferuje także technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii.
 • Kamstar.pl - terakota rustykalna

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Kamstar jest manufakturą płytek z cegły i terakoty. Produkty cechują się wysoką jakością, pochodzą ze starych budynków z wielowiekową tradycją, których niestety nie da się już odrestaurować. Z rozbiórki pochodzą starannie obrobione i oczyszczone cegły i terakota, z których tworzone są wnętrza, w tym głównie podłogi oraz dekoracje ścian i innych części wnętrz.
 • Sklep z polskim pelletem - pelet Lava i pelet Olimp

  Firmy wg branży
  Firma Stelmet zaprasza Państwa do zapoznania z naszym sklepem internetowym. Przygotowaliśmy dla Państwa wirtualną platformę, dzięki której bez wychodzenia z domu możecie Państwo zamówić pellet. W sklepie Polish Pellet zamówić można między innymi pellet Lava i pellet Olimp. Jesteśmy producentem pelletu – dbamy o to, by klientom dostarczać najwyższej jakości produktu. Jakość naszego pelletu potwierdzona jest przez liczne certyfikaty. Cena pelletu dostępnego w naszych sklepach uzależniona w pewnej


:: Bar Chiński Hao - Chi ::

Nasza ocena:
Adres: www.chinczykwkrupiej.pl

Ulica: Główna 3

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-540
NIP: NIP 951-180-55-19

Telefon: 22 243 10 53
Opis:

Hao - Chi - Bar Chiński Krupia Wólka - Zalesie Górne. W Ofercie: chińszczyzna, kebab, kuchnia azjatycka. Zalesie Górne, Prażmów, Ustanów - Restauracja chińska serwuje dania na miejscu i na wynos.
Serdecznie zapraszamy Szanownych Klientów do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz do wypróbowania naszych pysznych, chińskich potraw.