Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • ANNA KARCZEWSKA kancelaria notariusza w Krakowie

  Firmy wg branży
  Notariusz Anna Karczewska przyjmuje klientów w swej siedzibie w Krakowie. Tworzy akty poświadczenia dziedziczenia i protesty weksli, doręcza oświadczenia i notuje protokoły. Zajmuje się też innymi czynnościami, jakie wynikają z osobnych przepisów. Każdą z usług realizujemy precyzyjnie z wymogami prawa, etyki zawodowej i przy zachowaniu poufności. Przy wykonywaniu danej czynności pobieramy wynagrodzenie o wysokości ustalonej indywidualnie z klientem. Jego maksymalne stawki zostały wyznaczone w rozporządzeniu ministra sprawiedliwości. Więcej informacji na temat działalności kancelarii notarialnej odszukasz na naszej witrynie internetowej.
 • Chemia Budowlana Farby Mława

  Firmy wg branży
  Potrzebujesz odpowiednio dobranej struktury do elwacji swojego domu lub do wewnątrz mieszkania? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu mieszczącego się na ulicy Warszawskiej 83a w Mławie. Dobieramy każdy kolor który klient sobie wybierze oraz fakturę i skład wytwarzanej przez nas struktury.
 • Transport Lotniczy Interfracht.pl

  Firmy wg branży
  Interfracht.pl jest firmą spedycyjną wyspecjalizowaną w realizacji przesyłek lotniczych tak zwane air cargo oraz spedycji morskiej. W ofercie Interfrach transport i spedycja drogą powietrzną i drogą morską, obsługa przesyłek lotniczych - fracht lotniczy międzynarodowy. W ramach realizacji air cargo zapewniamy dostawę i odbiór także w modelu door2door, odprawy celne i usługi pakerskie. Zachęcamy do poznania z ofertą spedycji lotniczej na Interfracht.pl
 • Outlet sklep internetowy - Megabrand.

  Firmy wg branży
  Hurtownia Megabrand oferuje najwyższej jakości nową odzież znanych producentów, która odpowiada zapotrzebowaniom współczesnego odbiorcy i ściśle podąża za aktualnymi trendami. Naszą stronę podzieliliśmy na kategorie, by łatwiej było Państwu przeglądać nasz bogaty asortyment. Oferujemy naprawdę konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę, jasne zasady dotyczące zwrotu towaru i reklamacji. Dla klientów zamawiających ilości hurtowe przygotowaliśmy korzystne rabaty.


:: Bar Chiński Hao - Chi ::

Nasza ocena:
Adres: www.chinczykwkrupiej.pl

Ulica: Główna 3

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-540
NIP: NIP 951-180-55-19

Telefon: 22 243 10 53
Opis:

Hao - Chi - Bar Chiński Krupia Wólka - Zalesie Górne. W Ofercie: chińszczyzna, kebab, kuchnia azjatycka. Zalesie Górne, Prażmów, Ustanów - Restauracja chińska serwuje dania na miejscu i na wynos.
Serdecznie zapraszamy Szanownych Klientów do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz do wypróbowania naszych pysznych, chińskich potraw.