Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • GAWRYSZEWSKI FINANS pośrednik kredytowy warszawa

  Firmy wg branży
  Gawryszewski Finanse, to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bankowej. Pomagamy uzyskać kredyt, finansowanie, a zarówno leasing. Współpracujemy z wieloma instytucjami bankowymi i domami maklerskimi, dzięki czemu nasza oferta jest stale bogata i najkorzystniejsza na rynku. Pomagamy w podobny sposób interesantom indywidualnym, a zarówno biznesowym. Dla nas każdy klient jest wartościowy, a z niesionej współpracy czerpiemy obfitą satysfakcję. W czasie światowego kryzysu, każdy boryka się z problemami pieniężnymi, a nawet kredytami. Jeśli potrzebujesz gotówki, to odwiedź naszą stronę internetową i zobacz, w który sposób możemy Ci pomóc.
 • www.slodkiswiat.com.pl

  Firmy wg branży
  W prowadzonym przez nas sklepie internetowym Słodki Świat zakupisz pyszności do deserów, wypieków i lodów. Specjalizujemy się w sprzedaży czekolady i czekoladowych dekoracji, a także figurek czekoladowych. Są u nas dostępne czekolady mleczne, ciemne i białe do przygotowywania deserów, tym do fontann i fondue, kremy, salaterki czekoladowe, kwiaty, krople, wiórki, rurki, perełki i inne dekoracje. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich przygotowanych przez nas słodkości!
 • Kiwi Media s.c.

  Firmy wg branży
  Grupa reklamowa Kiwi Media z siedzibą w Rzeszowie to studio grafiki nowoczesnej i drukarnia w jednym. W swojej działalności ta pracownia reklamy oferuje szeroki wybór produktów, w tym gadżety reklamowe i profesjonalne systemy wystawiennicze. Ponadto wykonuje kompleksowo strony www, aplikacje webowe i sklepy internetowe. Zapraszamy do współpracy!
 • Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa | Mokotów

  Firmy wg branży
  Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa. Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych, Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach ZUS, ekshumacja, sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, trumny, urny, tabliczki, klepsydry, nekrologi. Zajmujemy się także kremacją zwłok, robimy na życzenie reportaże fotograficzne i video, załatwiamy wszelkie sprawy związane z kwiatami. Kontakt tel. 22 737 05 10 lub 691 193 581 całodobowo 24/7/365. Usługi Pogrzebowe TOBIASZ ul. Rzymowskiego 35 Warszawa-Służewiec


:: Bar Chiński Hao - Chi ::

Nasza ocena:
Adres: www.chinczykwkrupiej.pl

Ulica: Główna 3

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-540
NIP: NIP 951-180-55-19

Telefon: 22 243 10 53
Opis:

Hao - Chi - Bar Chiński Krupia Wólka - Zalesie Górne. W Ofercie: chińszczyzna, kebab, kuchnia azjatycka. Zalesie Górne, Prażmów, Ustanów - Restauracja chińska serwuje dania na miejscu i na wynos.
Serdecznie zapraszamy Szanownych Klientów do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz do wypróbowania naszych pysznych, chińskich potraw.