Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • TIR-MAR REGENERACJA ZACISKÓW HAMULCOWYCH MARCIN JAKSA OTWOCK zaciski hamulcowe ciężarowe

  Firmy wg branży
  Prezentujemy nowoczesny warsztat Tir-Mar, który znajduje się w Otwocku. Posiadamy ogromne doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Zajmujemy się kompetentną, kompleksową regeneracją pneumatycznych także hydraulicznych zacisków hamulcowych w pojazdach. Naprawiamy zaciski w samochodach dostawczych i ciężarowych, naczepach i autobusach. Dokładamy każdych starań, tak aby zlecenia przeprowadzić rzetelnie dodatkowo na czas. Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na przeprowadzanie fachowych napraw. Gotowe zaciski przekazujemy w ciągu 24 godzin z pomocą firmy kurierskiej. Wykonujemy regenerację zacisków firm GIRLING, BENDIX, HALDEX, WABCO, BREMBO, LUCAS oraz KNORR również MERITOR. Dokładne wiadomości zamieszczamy na witrynie.
 • Meblant krzesła metalowe

  Firmy wg branży
  Meblant to lubiana przez wielu klientów firma zajmująca się produkowaniem i dystrybucją zastawów sprzętów dla przedsiębiorstw, lokali użytkowych, aptek lub przychodni. Proponujemy meble sporządzone z najlepszej jakości materiałów, jakie wytrzymają wiele lat w niezmienionym stanie nawet w trudnych warunkach. Dzięki sklepowi internetowemu nasza oferta jest osiągalna w całej Polsce. Zajmujemy się między innymi dystrybucją szaf metalowych czołowych wytwórców.
 • TAB KONCENTRATY SP. Z O.O.

  Firmy wg branży
  Prezentujemy wszystkim klientom firmę TAB-Koncentraty Sp z o.o., jaka istnieje w branży przetwórstwa owocowego już od 1997 roku. Działa na rynku krajowym także europejskim. Posiada własną, dużą, sieć zaopatrzenia oraz zbytu. Jest fachowym producentem aromatów również koncentratów owocowych. W 2012 roku firma zweryfikowana została przez SGF/IRMA International Raw Material Assurance. Zależmy nam na wysokiej jakości naszych usług. Oferujemy Państwu koncentraty, aromaty, a także NFC z truskawek, malin, wiśni, gruszek, aroni oraz czarnego bzu. Polecamy produkty o wybornym smaku także aromacie owocowym. Dokładne dane o ofercie przekazaliśmy na witrynie.
 • Quriers Gać T. Usługi kurierskie Katowice

  Firmy wg branży
  Prezentujemy Państwu firmę Quriers, jaka zajmuje się dostarczaniem przesyłek na obszarze Polski oraz Europy. Gońcy firmy Quriers szybko podają paczki w Warszawie, Łodzi, i też Krakowie również Katowicach. Prowadzimy Quriers Przesyłki i Quriers Cargo. W zakresie oferty Quriers Przesyłki znajduje się doręczenie przesyłek przez kurierów rowerowych oraz lokalny transport samochodowy. Przekazujemy przesyłki dworcowe, krajowe także międzynarodowe.


:: Bar Chiński Hao - Chi ::

Nasza ocena:
Adres: www.chinczykwkrupiej.pl

Ulica: Główna 3

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-540
NIP: NIP 951-180-55-19

Telefon: 22 243 10 53
Opis:

Hao - Chi - Bar Chiński Krupia Wólka - Zalesie Górne. W Ofercie: chińszczyzna, kebab, kuchnia azjatycka. Zalesie Górne, Prażmów, Ustanów - Restauracja chińska serwuje dania na miejscu i na wynos.
Serdecznie zapraszamy Szanownych Klientów do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz do wypróbowania naszych pysznych, chińskich potraw.