Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • JAGATÓWKA organizacja przyjęć weselnych gdańsk

  Firmy wg branży
  Z przyjemnością prezentujemy Państwu propozycję restauracji Jagatówka Leśny Dwór. Proponujemy Państwu organizację uroczystości okolicznościowych, imprez firmowych, spotkań rodzinnych, biesiad, bankietów i wesel. Dysponujemy dużą salą oraz rozległym terenem zielonym, na jakim znajdują się ławy biesiadne. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz pyszne jedzenie. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź jeśli chcą skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu z nami. Szczegółowe dane teleadresowe mieszczą się na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.
 • PLAST-CHEM budowa rurociągów bydgoszcz

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe specjalizuje się w branży produktów pozyskiwanych z tworzyw sztucznych. Głównym zakresem naszych działań jest zapewnianie Klientom, zarówno indywidualnym, jak i firmom budowlanym, produktów takich jak rury, kształtki, zbiorniki oraz kolektory. Wszelkie nasze towary powstają z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń oraz surowców najwyższej jakości, które nabywamy od renomowanych dostawców. Procesy wytwórcze są precyzyjnie dopasowane do wymogów europejskich, natomiast efekt naszej pracy poddawany dokładnej obserwacji jakości. Co więcej zajmujemy się także montażem instalacji rurociągowych oraz aparatury przemysłowej, a także późniejszym ich serwisem. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą firmy PlastChem na stronie internetowej.
 • KOMA oświetlenie designerskie

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Oświetlenia KOMA, prowadzącego kilka salonów umieszczonych w Gdańsku, Gdyni i w Warszawie. We wszystkich naszych sklepach czeka na Państwa duży wybór opraw oświetleniowych LED i tradycyjnych. W sprzedaży posiadamy oprawy sufitowe, ścienne, a też elementy oświetlenia podłogowego czy stołowego. Zapewniamy także duży wybór zewnętrznych opraw oświetleniowych przeróżnego typu - wiszących, wpuszczanych, ściennych. Uzupełnieniem naszego asortymentu są źródła światła zarówno LED, jak i tradycyjne. Chętnie doradzimy przy doborze elementów oświetlenia. Więcej informacji na stronie internetowej.
 • Http://www.kserokopiarki-profit.pl

  Firmy wg branży
  W ofercie firmy Profit znajdą Państwo kserokopiarki, drukarki i materiały eksploatacyjne. Nasza oferta obejmuje także produkty używane. Przed oddaniem ich do sprzedaży szczegółowo je sprawdzamy, dzięki czemu mają Państwo pewność wysokiej jakości naszych produktów. Oferujemy najnowocześniejszy i najbardziej efektywny sprzęt dostępny na rynku. Nasi specjaliści służą Państwu radą i pomocą w doborze sprzętu do Państwa potrzeb i oczekiwań.


:: Bar Chiński Hao - Chi ::

Nasza ocena:
Adres: www.chinczykwkrupiej.pl

Ulica: Główna 3

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-540
NIP: NIP 951-180-55-19

Telefon: 22 243 10 53
Opis:

Hao - Chi - Bar Chiński Krupia Wólka - Zalesie Górne. W Ofercie: chińszczyzna, kebab, kuchnia azjatycka. Zalesie Górne, Prażmów, Ustanów - Restauracja chińska serwuje dania na miejscu i na wynos.
Serdecznie zapraszamy Szanownych Klientów do odwiedzania naszej strony internetowej, oraz do wypróbowania naszych pysznych, chińskich potraw.