Podobne strony

 • Prohutrem

  Huty i pokrewne zakłady
  Przedsiębiorstwo wykonuje konstrukcje metalowe, usługi w zakresie obróbki skrawaniem, odlewy z metali kolorowych. Prowadzi sprzedaż artykułów hutniczych Huty Zawiercie.
 • Sinoma - odpady i surowce wtórne

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się całościową obsługą kompletnych obiektów w zakresie odzysku surowców wtórnych, segregowania i ich zagospodarowania, utylizacji odpadów niebezpiecznych (w tym sanitarnych).
 • Autorecycling

  Recycling
  Strona prezentuje pracę dyplomową uczniów z Zespołu Szkół samochodowych w Głogowie. Znajdziesz tutaj dokładnie w jaki sposób należy przetwarzać poszczególne elementy samochodu oraz jakich technik należy do tego użyć.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kolmet

  Handel wyrobami hutniczymi
  Podstawą działalności firmy są: hurtowy obrót złomem oraz usługi transportowe na terenie kraju i zagranicą. Na stronie charakterystyka działalności oraz cennik skupu złomu.
 • Delta s.c.

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się obrotem surowcami wtórnymi metali nieżelaznych, przerobem złomów oraz ich eksportem i importem. Na stronie, poza ściślejszymi informacjami o firmie, znajdziesz oferty kupna i sprzedaży złomu.


:: Silscrap Przedsiębiorstwo przerobu złomu ::

Nasza ocena:
Adres: http://silscrap.pl

Ulica: Kasprowicza 132

Miasto: Warszawa
Kod: 01-949
NIP: 5470049414

Telefon: 228358331Kategorie:

Opis:

Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy każde podmioty gospodarcze, poszukujące profesjonalnej i gwarantującej najwyższą jakość usług firmy zajmującej się skupem i przerobem złomu. PPZ Silscrap oferuje kontrahentom skup złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego na dogodnych warunkach, oferując przy tym dogodne metody odbioru tego surowca. Przedstawiana firma to również wiodący przedsiębiorca zajmujący się przerobem złomu niewsadowego na wsadowy. Ma znakomicie wyposażone zaplecze maszynowe. Oferta tej firmy wycelowana jest do przedsiębiorców z Warszawy oraz terenu całego województwa mazowieckiego. Po szczegóły odsyłamy na stronę:

Słowa kluczowe: