Podobne strony

  • Barankiewicz - BMW

    BMW
    Strona rodzinnej firmy BARANKIEWICZ, założonej w 1969 roku. Jako jedna z pierwszych specjalizowała się w marce BMW. W ofercie: naprawa mechaniczna, naprawa skrzyń automatycznych, przeglądy, sprzedaż nowych i używanych części, wymiana płynów eksploatacyjnych, naprawa układów hamulcowych i zawieszeń.
  • Części do forda - titanparts.pl

    Motoryzacja i transport
    Białostockie przedsiębiorstwo Titan Parts zaprasza na zakupy motoryzacyjne. Mamy części do samochodów Forda oraz wiele olejów silnikowych, których sprzedaż od dawna prowadzimy. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Mamy części zamienne do różnych modeli Forda, między innymi Mondeo czy Transit. Bogate doświadczenie i nowoczesne podejście do klienta pozwalają nam wciąż oferować korzystne ceny i profesjonalne usługi handlowe.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Auto serwis - naprawa samochodów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.autohobby.com.pl/

Ulica: Wojsk Ochrony Pogranicza 15

Miasto: Białystok
Kod: 15-381
NIP: 5421033235

Telefon: 857441652Kategorie:

Opis:

Firma Auto Hobby jest autoryzowanym dealerem Forda już od 1994 roku. Zajmujemy się kompleksowo usługami motoryzacyjnymi, dbając o ich wysoką jakość. Jesteśmy doświadczeni oraz wykwalifikowani w świadczeniu usług branży motoryzacyjnej. Nieustannie zgłębiamy naszą wiedzę podczas szkoleń oraz poszerzamy ofertę. Znajdą Państwo u nas fachowe doradztwo w czasie zakupu pojazdu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy blacharskie i lakiernicze, sprzedaż części i inne. W naszej wypożyczalni samochodów są samochody osobowe oraz dostawcze w nienagannym stanie technicznym, regularnie serwisowane. Nasza strona internetowa dostarczy Państwu wszystkich informacji i szczegółów: