Podobne strony

 • Trans Serwis

  Firmy kurierskie
  Przesyłki kurierski: miejskie, krajowe, międzynarodowe. Całodobowe przesyłki expresowe. Transport, spedycja, logistyka.
 • Przesyłki kurierskie - ALW

  Firmy wg branży
  Specjalizujemy się w świadczeniu usług kurierskich, a nasze działania koncentrujemy na terminowej i skutecznej dystrybucji przesyłek kurierskich. Od początku istnienia rozwijamy usługi logistyczne kierowane do sektora biznesowego. Podstawowym celem jaki sobie stawiamy jest ciągłe dostosowywanie naszej oferty do nowych wymagań rynku - wspólnie znajdziemy rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.
 • Ekspresowe przesyłki kurierski

  Motoryzacja i transport
  Kilkunastoletnie doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów na pewno świadczą o wysokiej jakości usług kurierskich i transportowych świadczonych przez łódzką firmę QURIERS Tomasz Gać. Firma zapewnia swoim klientom samochody o odmiennej ładowności (od 0,6 do 24 ton), kubaturze i zabudowie. Dostarcza towary i przesyłki zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą. Gwarancją bezpieczeństwa ładunku jest OC przewoźnika, które wynosi 120.000 USD. Bez dwóch zdaniem walorem firmy, obok terminowości oraz odpowiedzialności i profesjonalizmu zespołu pracowników, jest też świadczenie usług z obszaru poradnictwa - firma pomaga wybrać swoim klientom najbardziej wydajne rozwiązania logistyczne i najdogodniejszą opcję dystrybucji przesyłki bądź towaru. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej:
 • Kurier DHL

  Firmy wg branży
  Koncern DHL jest niemiecką firmą kurierską funkcjonująca na rynku od 1962 roku.Posiadamy placówki w wielu państwach na całym świecie, dobierając swoje usługi kurierskie do potrzeb lokalnych klientów. Nasza firma specjalizuje się w szczególności w przesyłkach krajowych i międzynarodowych. Każdego dnia załoga kompetentnych pracowników troszczy się o jak najwyższy poziom oferowanych przez nas usług kurierskich.
 • Przesyłki zagraniczne

  Ekonomia
  Szukasz szybkiego sposobu na wysyłanie przesyłek kurierskich w dobrej cenie? Jeśli tak, CentrumKurierskie.pl zaprasza do współpracy. Jesteśmy bardzo zaawansowaną platformą, która jest prosta i intuicyjna w obsłudze, a jednocześnie daje wiele możliwości tak klientom indywidualnym, jak i tym wszystkim, którzy prowadzą sprzedaż na Allegro, czy też swój własny sklep internetowy. Z nami, wysyłając paczki kurierem zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze. Sprawdź nas!


:: Przesyłki zagraniczne ::

Nasza ocena:
Adres: 24paczki.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Serwis 24paczki oferuje możliwość taniej wysyłki paczek za granicę, z Polski do krajów Unii Europejskiej. Korzystamy z różnych renomowanych przewoźników, takich jak DHL, UPS. Zaletą naszego serwisu jest przystępna cena, brak konieczności drukowania listów przewozowych oraz wysokie ubezpieczenie przesyłek. Gwarantujemy monitoring paczki na każdym etapie wysyłki. Poza przesyłkami zagranicznymi do UK, Irlandii, Szkocji i całej UE oraz Europy oferujemy również wysyłki do Rosji, Szwajcarii i USA.