Podobne strony

 • Tygodnik Katolicki "Gość Niedzielny"

  Wydawnictwa religijne
  Na swoich internetowych stronach tygodnik katolicki "Gość Niedzielny" prezentuje różnorodne wiadomości z życia Kościoła w Polsce i na świecie, panoramę diecezji i parafii, sylwetki ciekawych ludzi, informacje o rodzinie i dla rodziny, kącik kulturalny, a także zawsze aktualny dodatek telewizyjny.
 • Wojdyła

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Przedsiębiorstwo remontuje i buduje. Ma zrealizowane obiekty w Polsce, Niemczech i Rosji. Posiada referencje wielu inwestorów. Na stronie katalog zdjęć dokonanych obiektów, rekomendacje i adresy oddziałów.
 • INBUD Budownictwo ogólne

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Firma realizuje budowy obiektów inżynierii lądowej, budownictwa przemysłowego, założeń rekraacyjnych. Prowadzi remonty, konserwacje, adaptacje. Specjalizuje się w budowach na terenach górzystych. Na stronie informacje o zakresie działań, historii, realizacjach.
 • INTERHAUS-budownictwo szkieletowe

  Budownictwo drewniane
  Firma prowadzi budowy domów w technologii szkieletu drewnianego prefabrykowanego. W swojej ofercie dysponuje katalogiem projektów dla różnych wymagań. Na serwerze informacje o technologii, lista realizacji, zdjęcia, wybór pozycji katalogowych, kontakt.
 • WOLF SYSTEM Sp. Z o.o.

  Budownictwo przemysłowe
  Spółka buduje domy i obiekty w systemie szkieletu prefabrykowanego. Podstawą działania firmy jest budowa silosów i zbiorników betonowych oraz prace szalunkowe w technice firmy Wolf. W serwisie o technologii, dane adresowe oddziałów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: INVEST NIERUCHOMOŚCI S.C. biuro nieruchomości Koszalin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.nieruchomosci-invest.pl

Ulica: Wyszyńskiego 3/3

Miasto:
Kod: 75-062
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

W Koszalinie z powodzeniem działa firma INVEST NIERUCHOMOŚCI. Naszym podstawowym zadaniem jest wszechstronne i poważne pośrednictwo w sprzedaży i kupnie, zamianie, zaś prócz tego najmie. Zakres aktywności pokrywa apartamenty, domy, działki i lokale użytkowe oraz obiekty komercyjne lub też gospodarstwa rolne. Nasze po wielokroć potwierdzone kompetencje weryfikują się na wszystkich etapach realizacji transakcji - począwszy od precyzyjnego zdefiniowania Państwa potrzeb, po sprawną finalizację działania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, zawierającą całkowitą propozycję firmy INVEST NIERUCHOMOŚCI.