Podobne strony

  • Raz, dwa, trzy – MY gimnazja niepubliczne warszawa mokotów

    Oświata i edukacja
    Chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko w przedszkolu będzie miało zagwarantowaną właściwą opiekę? W Raz Dwa Trzy My w Warszawie każdemu wychowankowi zapewnimy domową atmosferę i znakomite warunki do rozwoju. Wykorzystujemy niezawodne metody wychowawcze, które dają bardzo dobre efekty. Zajęcia edukacyjne oparte są na zabawach psychoruchowych, stymulujących rozwój intelektualny oraz fizyczny dzieci. Nasi wychowankowie w czasie pobytu w przedszkolu zdobywają wiedzę i umiejętności potrzebne do dalszej nauki w szkole. Ze szczegółami programu przedszkola możesz zapoznać się odwiedzając stronę internetową.
  • Niepubliczna szkoła podstawowa Warszawa - profuturo.edu.pl

    Oświata i edukacja
    Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka - chodzi o szkołę w Warszawie, podstawową i gimnazjum - chociaż nie tylko, zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z informacjami o instytucji Pro Futuro. Więcej na temat tej instytucji na stronie internetowej - trzeba przyznać, iż wszystkie placówki Pro Futuro to bardzo wysokie standardy nauczania, profesjonalna kadra, a do tego dwujęzyczność.


:: Pustułeczki 27 ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.maturamiedzynarodowa.pl

Ulica: Pustułeczki 27

Miasto: Warszawa
Kod: 02-811
NIP: 9511020072

Telefon: 228520608
Opis:

Monnet International School to nowoczesny zespół szkół o najwyższym standardzie międzynarodowym. Prowadzi nauczanie w zgodzie aktualnymi, międzynarodowymi programami nauczania. W skład szkól wchodzi: Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95, Prywatne Gimnazjum nr 33 oraz Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta. Międzynarodowa matura, którą ukończą edukację absolwenci Monnet International School umożliwia zdobycia szerokiej wiedzy, jak również daje duże szanse na dostanie się na najlepsze uczelnie wyższe w ponad 100 krajach. Profesjonalne podejście od rodziców i dzieci oraz atrakcyjne czesne to niezaprzeczalne atuty szkoły. Więcej szczegółów na stronie: