Podobne strony

 • Freelancer - Joomla, Wordpress

  Komputery i internet
  Profesjonalne tworzenie stron www z funkcją CMS (zarządzanie treścią z poziomu panelu administratora). Jako freelancer mogę poświęcić Państwu więcej czasu i wykonać powierzoną mi pracę szybko i sprawnie. Współpracuję z zawodowym grafikiem, który dzięki wieloletniej wiedzy z zakresu projektowania grafiki pod WWW gwarantuje dobry wygląd Państwa projektu. Specjalizuję się w tworzeniu serwisów www opartych o CMS - Wordpress, Joomla
 • Agencja Interaktywna - House of IT

  Komputery i internet
  HOIT (House of IT) – agencja interaktywna świadcząca usługi informatyczne oraz marketingowe. Sednem działania jest projektowanie sklepów internetowych, stron www, zindywidualizowanych systemów informatycznych. Świadczymy również usług kreacji wizerunku marki w Internecie.
 • Jstrefa

  Komputery i internet
  Szukasz porad związanych z funkcjonowaniem Joomla? Chcesz sprawdzić, kiedy pojawią się nowe aktualizacje i interesuje Cię to, co zmieni się w najnowszej wersji tego systemu zarządzania treścią? A może chcesz przeczytać relację z targów Joomla? Serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę. Znajdziesz tam sporo ciekawych newsów.
 • Miastomojeawnim.pl

  Komputery i internet
  Miastomojeawnim to portal naukowo-publicystyczny, powstały w 2007 roku, który na bieżąco publikuje najnowsze informacje i ciekawostki z dziedziny nauki, techniki, przyrody czy kosmosu. W artykułach poruszamy także tematy związane z życiem człowieka, jego ewolucją, tajnikami umysłu czy funkcjonowaniem organizmu oraz najnowszymi osiągnięciami medycyny. Więcej ciekawych publikacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
 • http://www.biegiemprzezpolske.pl

  Komputery i internet
  Planujesz dietę, zdrowy styl życia oraz treningi? Gorąco zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej Biegiem przez Polskę. To właśnie tutaj masz pewność co do wartościowych i przydatnych treści. Jeśli zależy Ci na sprawdzonej wiedzy, nasza strona z całą pewnością jest właśnie dla Ciebie.


:: OffiServ - System zarządzania projektami ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.offiserv.com

Ulica: Derdowskiego 9

Miasto: Gdynia
Kod: 81-369
NIP: 5862278581

Telefon: 58 741 59 49
Opis:

Usługa OffiServ skutecznie wspiera zarządzanie projektem, procesem administracji biurowej oraz pracownikami w małych i dużych firmach stanowiąc wsparcie dla pracodawców i managerów. OffiServ zwiększa wydajność w planowaniu zasobów, zamówień i organizacji pracy oraz sprawia, że łatwo jest mieć pod kontrolą wszystkie procesy składające się na każdy projekt.