Podobne strony

 • KTL - żegluga, turystyka, serwis

  Turystyka wodna
  Strona firmy KTL z Darłowa zajmującej się wędkarstwem morskim, żeglugą pasażerską i hotelarstwem. Jeśli chcesz spędzić swój urlop nad morzem żeglując oraz wędkując, zajrzyj tutaj. Zobacz również informacje o pensjonacie "Wodnik".
 • ROSA VENTORUM Wyprawy na dorsza

  Hobby i pasje
  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez Wędkarstwo i Turystykę Morską Rosa Ventorum. Specjalizacja nasza to organizacja wypraw oraz rejsów morskich na Morzu Bałtyckim. Proponujemy: rejsy indywidualne i grupowe, wycieczki na wyspę Bornholm, wyspę Christianso, wyspę Frederikso, czarter całej jednostki i imprezy integracyjne na morzu. Proponujemy wyprawy 10, 12 i 15 godzinne oraz kilkudniowe z możliwością noclegu na jachcie. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w celu omówienia szczegółów. Więcej informacji oraz pełna propozycja znajduje się na naszej stronie internetowej.
 • wędkarstwo morskie - wedkarstwodarlowo.pl

  Turystyka i podróże
  Wędkarstwo morskie stało się w obecnym sezonie wyjątkowo znane zwłaszcza z tego względu, że uczestniczącym dostarcza wyjątkowych wrażeń. Taki intensywny wypoczynek zwiększa poziom adrenaliny tudzież jest to niesamowita przygoda. Organizujemy rejsy wędkarskie przez pełny rok. Posiadamy w pełni zaopatrzone jachty. Gwarantujemy, iż tego dreszczyku ekscytacji absolutnie nie zapomnicie oraz będziecie chcieli do nas wrócić. Zapraszamy na naszą stronę www.wedkarstwodarlowo.pl w celu zaznajomienia się z naszą propozycją.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: ROSA VENTORUM MARCIN CHUDYK wyprawy wędkarskie na bornholm ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl

Ulica: Albatrosa 3

Miasto: Kołobrzeg
Kod: 78-100
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Wędkarstwo i Turystyka Morska Rosa Ventorum jest osobą, jaka stawia na wysoką jakość usług, ażeby każdy, kto zadecyduje się na podjęcie z nami kooperacji, był z niej w pełni usatysfakcjonowany. Specjalizacja, w której zdobywaliśmy doświadczenie i która zapewniła nam stały rozwój i możliwość poszerzania naszej oferty, to organizacja rejsów wędkarskich. Badamy potrzeby rynku i na tej podstawie wprowadzamy nowe produkty.