Podobne strony

 • Słownik polsko - łaciński

  Słowniki internetowe
  Polsko - łaciński słownik nazw roślin. Głównym celem powstania tego słownika była chęć pomocy zapalonym ogrodnikom w zapamiętaniu i opanowaniu nazw łacińskich roślin. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że rośliny zostały podzielone na: drzewa i krzewy liściaste, drzewa i krzewy iglaste, kwiaty jednoroczne, kwiaty dwuletnie i byliny.
 • Kwiaciarski Zakład Doświadczalny

  Szkółki drzew i krzewów
  Szkółka posiadająca w ofercie drzewa iglaste i liściaste w pojemnikach lub z gruntu, krzewy liściaste oraz różaneczniki.
 • Jagra - Szkółka Krzewów Ozdobnych

  Szkółki drzew i krzewów
  Szkółka oferuje iglaki, drzewa i krzewy liściaste, żywopłoty. Na stronie: informacje o firmie, oferta, zdjęcia, dane kontaktowe.
 • Wrzoskwiat - Robert Dominiak

  Rośliny i nasiona
  Produkcja m.in.: wrzosów, krzewów wrzoswatych, ziół, krzewów iglastych i liściastych, trawy, ziół i sadzonek.
 • http://sklep.szkolka.radom.pl/

  Firmy wg branży
  Szkółka ogrodnicza Romero to bardzo bogaty wybór wszelkiego rodzaju artykułów powiązanych z roślinami i ogrodnictwem. W ofercie ponad 1000 gatunków rośli, krzewów oraz drzew. Większą część oferty zajmują różnego rodzaju drzewa i krzewy liściaste, drzewa i krzewy iglaste, rośliny wrzosowate, drzewa owocowe, krzewy i rośliny ozdobne, pnącza jak i nasiona oraz nawozy. Dziesiątki a nawet i setki zdrowych i zadbanych roślin do wyboru w zależności od gustu i oczekiwań.Plus doradztwo profesjonalistów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Szetyński Grzegorz żurawina sadzonki ::

Nasza ocena:
Adres: http://szetynski.pl

Ulica: Jana III Sobieskiego 75

Miasto:
Kod: 43-340
NIP:

Telefon: 338194452
Opis:

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu wysokiej jakości sadzonek borówki amerykańskiej, żurawiny bądź różanecznika, nie wahaj się dłużej, tylko skorzystaj z niesłychanie interesującej oferty, jaką przygotowało Gospodarstwo Ogrodnicze Szetyńscy, mające swoją siedzibę w województwie śląskim. Od wielu lat jest aktywne w branży, a nabyte doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych klientów tworzą najlepszą gwarancję wysokiej jakości sadzonek i samej obsługi.