Podobne strony

 • 100% PODRYW

  Hasła, teksty, skecze
  Rady, jak poderwać dziewczynę i hasła jakimi raczymy się podczas rozmów towarzyskich.
 • Intermedia Consulting

  Konsulting
  Witryna internetowa poświęcona jest firmie Intermedia Consulting, która specjalizuje się w zakresie business consulting, doradztwa finansowego i human resources. Znajdziecie tu prezentację firmy, opis wykonywanych usług oraz warunki współpracy i formularz kontaktowy.
 • Perfect Connection

  Konsulting
  Strona firmy doradczej. Jeśli chcesz zapoznać się bliżej z jej charakterystyką oraz oferowanymi usługami - zajrzyj.
 • uczucia.net

  Miłość
  Serwis poświęcony najwspanialszemu uczuciu jakim jest MIŁOŚĆ! Znależć tu można wiele artykułów, testów, opowiadań, ciekawostek... Osoby szukające swojej drugiej połówki mogą zamieścić ogłoszenie w kąciku "Poznajmy się".
 • ACT - Advanced Corporate Training

  Kursy biznesowe
  Firma prowadzi integracyjne szkolenia biznesowe i językowe dla firm i pracownków. Oferta obejmuje m.in.: kursy angielskiego, wyjazdy integracyjne, treningi i biznesowe szkolenia zawodowe, szkolenia komunikacji, rozwój osobisty, team building i wiele innych. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.


:: Kurs skutecznego uwodzenia kobiet - Orety.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.orety.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jestem Kamil, ale moi klienci znają mnie pod pseudonimem O'rety. Staram się pomagać każdemu, kto chce poznać wszystkie arkany dotyczące relacji damsko-męskich. Jeżeli więc szukasz kobiety - odezwij się do mnie. Prowadzę profesjonalny coaching uwodzenia w Polsce i w Europie. Zaufaj mi , a Twoje życie sferze prywatnej zmieni się nie do poznania.

Słowa kluczowe: