Podobne strony

  • GASTAL WROCŁAW

    Firmy wg branży
    Posiadająca swoją siedzibę we Wrocławiu firma Gastral zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Na rynku funkcjonujemy od 1995 roku oferując usługi związane z ogrzewaniem niezależnym, klimatyzacją i chłodnią samochodową. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Webasto oraz Eberspächer. Posiadamy niezbędny specjalistyczny sprzęt oraz szereg części zamiennych. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. W celu omówienia elementów prosimy o kontakt mailowy, osobisty albo telefoniczny. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy również do poznania się ze stroną internetową.
  • PRO przechowalnia opon wrocław

    Motoryzacja i transport
    Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę PRO-LIZAK, która skierowana jest dla Klientów z Wrocławia i okolic. Prowadzimy profesjonalny autoserwis, w którym sprzedajmy oraz wymieniamy szyby, serwisujemy opony, obsługujemy klimatyzację oraz regulujemy hamulce lub zawieszenia. W naszym warsztacie mają Państwo możliwość załatwienia wielu spraw w trakcie jednej wizyty. Zachęcamy do współpracy Klientów indywidualnych, firmy przewozowe, transportowe i leasingowe. W ramach sieci PREMIO obsługujemy też floty samochodowe. Zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej opublikowane są dodatkowe informacje.


:: Serwis klimatyzacji Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gastal.wroclaw.pl

Ulica: Swojczycka 38

Miasto: Wrocław
Kod: 51-501
NIP: 7551030147

Telefon: 713262165
Opis:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Gastal Autoryzowany serwis ogrzewania niezależnego i klimatyzacji z rezydencją we Wrocławiu. Od 1995 roku specjalizujemy się w ogrzewaniu niezależnym, klimatyzacją i chłodniami samochodowymi. Wyprzedajemy części i całe systemy do chłodni samochodowych. Prowadzimy doradztwo i diagnostykę i serwis sprzętu. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Webasto. zachęcamy do współpracy dotychczasowych i nowych klientów. Naszą pracę ułatwia profesjonalny sprzęt, a także stosowanie nowoczesnych technologii. Klienci, korzystający z usług firmy, mogą liczyć na fachową i rzetelną pomoc wykwalifikowanego zespołu. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość naszych usług, lecz również terminową realizację konkretnych zadań oraz atrakcyjne ceny. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.