Podobne strony

 • Baza Informacyjna Dla Organizacji Pozarządowych

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Jeżeli chcesz założyć organizację typu non-profit, ale przerażają cię procedury prawne związane z jej powstaniem i dalszym działaniem - nie załamuj się. Na tej stronie znajdziesz bazę stworzoną (przez Kamillę Kurczewską) z myślą o ułatwieniu tworzenia i funkcjonowania organizacji pozarządowych. Zamieszczono tutaj wzory wszystkich niezbędnych pism (wniosek o zarejestrowanie, statut, deklaracja członkowska, postępowanie administracyjne i cywilne).
 • Prywatna strona Piotra Przybysza

  Inne
  Strona adiunkta w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Znajdziesz tutaj ciekawostki z różnych dziedzin prawa, listę publikacji autora, a także kilka słów o nim samym.
 • Gazeta Samorządu i Administracji

  Prasa prawnicza
  Internetowe wydanie miesięcznika omawiającego prawno-gospodarcze aspekty działania administracji publicznej (samorządu terytorialnego i administracji rządowej) oraz funkcjonowanie prawa administracyjnego w praktyce. Współpracuje z parlamentem, rządem, jego agendami oraz wieloma instytucjami pozarządowymi.
 • Pro privato bono

  Porady prawne
  Pomoc w tworzeniu pism sądowych i administracyjnych, windykacja należności, pomoc prawna - oto z grubsza oferta zawarta na stronie. Jeśli chcesz poznać jej szczegóły - zajrzyj na stronę.
 • AdLex - Internetowy Katalog Polskich Stron Prawnych

  Branżowe
  Katalog AdLex to pogrupowane w działy polskie strony WWW o tematyce prawnej. Znajdziesz w nim informacje z różnych działów prawa, o aktualnościach, edukacji, organizacjach, prasie, wydawnictwach, usługach, zbiorach aktów prawnych oraz wiele innych.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Prawnik bydgoszcz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.adwokat-kopczynska.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kancelaria Adwokacka Kamila Kopczyńska, należy do palestry adwokackiej i posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę, niezbędne do poprowadzenia Twojej sprawy. Adwokat Kamila Kopczyńska specjalizuje się przede wszystkim w sprawach karnych, podejmuje także sprawy odszkodowawcze, sprawy rozwodowe, sprawy o podział majątku oraz sprawy spadkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.adwokat-kopczynska.pl.