Podobne strony

 • Inpol-Krak sp.z.o.o

  Handel wyrobami hutniczymi
  Strona zawiera informacje o wyrobach hutniczych spółki Inpol-Krak. Znajdziemy na niej informacje o firmie.
 • Tranzyt Bis

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe branży pokryć dachowych i hydroizolacji. W serwisie prezentacja powłok antykondensacyjnych stosowanych w izolowaniu ścian z opisem technicznym, rysunkami oraz poradami. W zakresie blach na stronie certyfikaty, dane techniczne, dokładne specyfikacje.
 • CENTROSTAL S.A.

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka dostarcza blach, kształtowników zimno- i gorącogiętych, pokryć dachowych, wyrobów z aluminium, bednarki, prętów. Świadczy usługi gwintowania, gięcia oraz cięcia wyrobów. Zajmuje się również stolarką okienną. Na stronie oferta handlowa, informacje zarządu, dane adresowe oddziałów.
 • LEANN

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka cywilna jest dystrybutorem hut i sprzedaje wyroby walcowane, gięte, kute oraz ciągnione. Obok sprzedaży świadczy usługi cięcia, spawania i zgrzewania stali.
 • HUTA BATORY

  Huty i pokrewne zakłady
  Zakład produkuje szeroki asortyment wyrobów walcowanych, giętych i kutych. Strona w wersji angielskiej a na niej informacje o historii przedsiębiorstwa, ofercie sprzedaży, możliwościach technicznych i normach.


:: HART rury nierdzewne ::

Nasza ocena:
Adres: http://hart-metal.pl

Ulica: Skwerowa 44

Miasto: Kraków
Kod: 30-317
NIP:

Telefon:
Opis:

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy HART. Istniejemy na rynku już od 1982 roku, proponując Państwu sprzedaż produktów nieżelaznych oraz skonstruowanych ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej. W folderze naszych artykułów znajdują się blachy, fragmenty balustrad, druty, a także armatura oraz produkty meblowe oraz ozdobne. Gwarantujemy, że proponowane artykuły są najlepszej jakości oraz pochodzą jedynie od zawierzonych fabrykantów. Zapraszamy do odwiedzin naszej głównej siedziby w Krakowie bądź jednej z naszych filii w Bielsku Białej, Radomiu czy Opolu. Więcej informacji na stronie internetowej.